so 13. 4.
HBC Plzeň HBC Kladno
2:1
Reportáž
Mladší žáci: Kanonáda na turnaji v Praze. Za tři zápasy nasázeli Rysové 42 gólů
Novinky mládež

Mladší žáci: Kanonáda na turnaji v Praze. Za tři zápasy nasázeli Rysové 42 gólů

Poprvé v nové sezóně a v novém složení – jak hráčském, tak trenérském – vyrazili mladší žáci na pražské Lužiny. Konal se tam už tradiční Pohár starosty Prahy 13.
Přechod z přípravky do mladších žáků nebývá jednoduchý a dost hráčů nastoupilo v této věkové kategorii oficiálně vůbec poprvé.

Úvodní zápas sehráli Rysové proti Novému Strašecí, které porazili vysoko 10:0 a pak tři hodiny čekali na zápas s domácími. Už v tu chvíli bylo zřejmé, že vítěz utkání s Kert Parkem ovládne celý turnaj. Napětí vystřídala úleva, když se po nervózním začátku Kladnu začalo střelecky dařit a jedinou drobnou kaňkou na vysokém vítězství 11:1 byla branka soupeře v poslední minutě.

Po chvilkové pauze čekal Rysy poslední zápas, tentokrát s Blovicemi. Na obou stranách byla patrná únava, přece jen těžší nohy měl ale soupeř, který už Kladnu nestíhal, a tak se skóre zastavilo na konečných 21:0.

„Turnaj se nám povedl a laťku očekávání před novou sezónou nasadil dost vysoko. S pokorou ale dodejme, že nám také turnaj ukázal, na čem pracovat. Na závěr chceme poděkovat rodičům za neutuchající podporu,“ vzkazují trenéři Ondřej Klicpera a František Moš.

07.09.2023
Redakce
Sdílet na sociálních sítích
banner