so 13. 4.
HBC Plzeň HBC Kladno
2:1
Reportáž
Minipřípravka: Hostivařský pohár
Novinky mládež

Minipřípravka: Hostivařský pohár

V neděli 2.4. sehrála minipřípravka velmi kvalitně obsazený Hostivařský pohár, za účasti domácích HBC Hostivař, HBC Pardubice, HBC Plzeň a SK Rebel Praha. Úplně jsme nevěděli, co nás na turnaji bude čekat, vzhledem k tomu, že v této věkové kategorii se nepotkáváme s tymy z východu a západu Čech.

Hned první zápas s Pardubicemi ukázal, že to mladí Rysové nebudou mít lehké, po těžkém boji, jsme si připsali první bod za remízu. Ve druhém utkání na nás čekal tradiční soupeř SK Rebel Praha. Zápas to byl opět vyrovnaný a svědčí o tom i celkem netradiční věc (u této věkové kategorie), kdy si oba týmy na závěr vzaly timeout. Štěstí se nakonec obrátilo na naší stranu a gólem do prázdné branky jsme brali další body. Dalším soupeřem byl domácí tým HBC Hostivař. V tomto utkání se ukázalo, jak jsou kluci skvěle připraveni a soupeři nedali šanci a vyhráli velkým rozdílem. Na závěr turnaje na nás čekal opět „neznámý“ soupeř HBC Plzeň. Bylo jasné, že nám výhra zajistí celkové vítězství v turnaji. Do zápasu jsme vstoupili nejlepším možným způsobem a během několika vteřin, jsme se ujali vedení, které jsem až do konce zápasu nepustili a mohli jsme začít slavit vítězství, nejen v zápase, ale v i v celém turnaji.

Sestava: Tichý - Cepák, Grossmann, Pípal, Bešťák, Maršner, Podhorský, Thon.

Trenér: Jsem na kluky pyšný, jakou hrou se prezentovali a ukázali, že na Kladně roste velmi silný ročník. Všechny musím pochválit, jak za předvedenou hru, tak za chování v celém turnaji. Velké poděkování patří HBC Hostivař, za organizaci turnaje a nesmím zapomenou na úžasnou atmosféru, kterou pro kluky připravili rodiče.

05.04.2023
Jaroslav Bešťák
Sdílet na sociálních sítích
banner