so 25. 11.
HBC Kladno SK Hokejbal Letohrad
2:6
Reportáž
so 24. 2.
HBC Kladno TJ Snack Dobřany
15:30 h.
JUNIOŘI: Trenér Moravec po zápase s Ústím: Vydřené vítězství, kluci tam nechali všechno
Novinky mládež

JUNIOŘI: Trenér Moravec po zápase s Ústím: Vydřené vítězství, kluci tam nechali všechno

Vítězství 4:2 nad Ústím nad Labem hodnotil trenér juniorů Josef Moravec.

Jak byste shrnul dnešní utkání?

Když shrnu to dnešní utkání, tak první dvě třetiny si myslím, že jsme byli mírně lepším týmem. Šli jsme si vlastně zatím. Ve třetí třetině, tam jsme trošičku povolili, přestali jsme plnit některé věci. Ústí nás potrestalo, ukázalo varovný signál. Pak si myslím, že ke konci už jsme si to pohlídali a myslím si, že po zásluze bereme tři body. Dneska to bylo vydřený, odmkaný a všechny lajny tam nechaly všechno.

Jste spokojený se silou rozložení lajn?

Co se týkalo lajn, tak samozřejmě ano. Svým způsobem by to takhle mohlo vypadat, ale nechci zapomenout i na ty ostatní hráče, co se tam dneska jenom párkrát dostali, protože svoji kvalitu ukázali taky a my se budeme snažit v tom zápase nějak všechny ty hráče protočit. Takže neřeknu, že takhle zůstanou stabilně třeba tři ty lajny, ale ještě určitě nějaká změna tam bude, ale už se to krystalizuje k té finální fázi.

A z hlediska využití přesilových her. Je to lepší než předtím?

Co se týká těch přesilových her, tak já nevím tam, ty dvě byly zahrány velice dobře, ale víme, kde nás tam samozřejmě tlačí bota. Tam nás tlačí hlavně sbíhání si do volného prostoru na osu a včasné zakončení. Musíme zrychlit celkově střelbu, nejenom tu nápřahovou, ale třeba i švihem. Na to se ještě zaměříme a zapracujeme.

15.03.2023
Vojtěch Lacina / Foto: Ivana Jedelská
Sdílet na sociálních sítích
banner