so 26. 11.
HBC Hradec Králové 1988 HBC Kladno
1:3
Reportáž
so 25. 2.
HBC Kladno HC Kert Park Praha
11:00 h.
Tomáš Kudela nominován do ankety Sporťák SAMK
Klub

Tomáš Kudela nominován do ankety Sporťák SAMK

Tradiční anketa sympatie, kterou Sportovní areály města Kladna každoročně pořádají u příležitosti vyhlášení nejlepších sportovců Kladenska, letos čítá i jedno hokejbalové jméno. O hlasy veřejnosti se uchází Tomáš Kudela. Stane se Sporťákem SAMK?

Jako už tradičně vypsaly Sportovní areály města Kladna anketu Sporťák SAMK, v níž veřejnost vybírá nejsympatičtějšího sportovce či sportovkyni. Mezi dvanáctkou nominovaných do ankety za rok 2022 se celkem příznačně objevil i borec, který nosí dvanáctku na zádech. Tomáš Kudela si momentálně užívá zaslouženého hokejbalového volna, za své výkony v první polovině loňského roku, kdy si na krk třikrát během jednoho měsíce pověsil stříbrnou medaili (postupně z extraligy, Českého poháru a konečně i z mistrovství světa), si však vysloužil nominaci do ankety, ve které se v minulosti objevila mimo jiné jména Jana Příhody či Radima Štěpáníka.

O sympatie veřejnosti se „Koudy“ uchází v nabité konkurenci převážně mladších sporťaček a sporťáků, kteří v loňském roce dosáhli parádních úspěchů na republikové i mezinárodní úrovni. Seznámit se s nimi můžete na stránkách Sportovních areálů města Kladna, kde také můžete v anketě hlasovat.

16.01.2023
Redakce
Sdílet na sociálních sítích
banner
Tabulka extraligy
– – – b.
– – – b.
– – – b.
– – – b.
– – – b.
– – – b.
– – – b.
– – – b.
– – – b.
– – – b.
– – – b.
– – – b.
Kompletní tabulka