so 15. 4.
HBC Kladno HBC Svítkov Stars Pardubice
9:3
Reportáž
JUNIOŘI: Výprava na raky se nezdařila
Novinky mládež

JUNIOŘI: Výprava na raky se nezdařila

Sobotní utkání v Rakovníku přineslo Rysům, kteří dorazili v oslabené sestavě, pochmurnou náladu. Ať už byla důvodem nemoc či zranění, nemohlo se zápasu zúčastnit šest hráčů základní sestavy. Z těchto důvodů musel trenér Moravec doplňovat stavy i z těch dorostenců, pro které byl zápas za juniorku premiérou.

V první třetině Rysové výrazně zaostali a prohrávali 2:0 po brankách Jandy a Mendela. Ve druhé patnáctiminutovce se výkon zlepšil, ale brankový stav zůstal stejný. Teprve až ve třetí třetině se diváci opět dočkali branek. Jako první skórovali Raci, kteří navýšili odstup na tři branky. Gól vstřelil Štěpán Trajer. Na tento náskok však odpověděl Vojtěch Vela, jemuž nahrával Petr Slavík, který pak sám skóroval po přihrávce Filipa Bartáka. Kladenští se na víc nezmohli a přes zlepšený výkon prohráli 3:2. Na Racích si tedy Rysové nepochutnali.

Kladno teď čeká zimní soustředění v pro ně již známém komplexu v Kralupech nad Vltavou. Trenér Moravec chce hlavně své mužstvo silově připravit jak na hru před vlastní, tak i před soupeřovou bránou, jelikož tam hráči zaostávali.

27.11.2022
Vojtěch Lacina
Sdílet na sociálních sítích
banner