so 2. 3.
HBC Prachatice HBC Kladno
0:5
Reportáž
so 9. 3.
HBC Kladno HbK Karviná
15:30 h.
DOROST: Ospalý úvod, a pak kanonáda v Českých Budějovicích
Novinky mládež

DOROST: Ospalý úvod, a pak kanonáda v Českých Budějovicích

Dorostenci v Budějovicích jako by prvních patnáct minut ještě seděli v autobuse, a hlavně díky zákrokům skvělého brankáře Štěpánka odcházeli do šaten s vedením 2:1. Promluva v kabině zabrala, a ve zbylých třiceti minutách Rysové nasázeli 10 branek! Kanonádu odstartoval čistým hattrickem Filip Jedelský, který se nakonec trefil celkem pětkrát!

V neděli 6. 11. vycestovali hráči dorostu do dalekých Českých Budějovic. Z naší strany nepovedená první třetina – sice naši dvakrát skórovali (Petrášek a starší žák Schnaubelt), ale také jednou inkasovali (z trestného střílení). Po první třetině skóre 1:2, a to jen díky Štěpánkovi v brance, který chytil minimálně čtyři tutové šance!

Do druhé třetiny nastoupil úplně jiný tým, řádila lajna Vela – Jedelský – Rod, další branku vsítil v přesilové hře Tomášek a Kladno už dominovalo.

V třetí části po individuální akci přidal branku Jelínek. Za zmínku stojí trefa staršího žáka Filipa Novotného, který zaznamenal svou první dorosteneckou branku v této sezóně. Příští neděli 13. 11. čeká dorostence opět dlouhá cesta, a to do Prachatic, které jsou nyní druhé v tabulce, a očekává se vyrovnaný zápas.

07.11.2022
Ivana Jedelská / Redakce
Sdílet na sociálních sítích
banner