so 13. 4.
HBC Plzeň HBC Kladno
2:1
Reportáž
Také letos chystáme pro děti od 6 do 14 let příměstský tábor s bohatým programem!
Novinky mládež

Také letos chystáme pro děti od 6 do 14 let příměstský tábor s bohatým programem!

Stejně jako v předchozích dvou letech, i letos pro děti ve věku 6 až 14 let chystáme na přelom července a srpna týdenní příměstský tábor. Těšíme se nejenom na hokejbalisty, ale i na jejich kamarády! Hry s hokejkou jsou sice stěžejním bodem našeho programu, ale chystáme i spoustu dalších nejen sportovních aktivit pod vedením školených trenérů. Čeká vás program denně od 8 do 16 hodin nabitý aktivitami a hlavně spousta zábavy!

Příměstský tábor se uskuteční v týdnu od 29. července do 2. srpna. Program bude připraven na každý den od osmi do šestnácti hodin, začínat a končit bude vždy na Městské hokejbalové aréně, kde se také odehraje převážná část aktivit. Nebudeme ale hrát jenom hokejbal! I letos chystáme různá zpestření. I proto mezi sebou rádi přivítáme i nové tváře, které zatím s hokejbalem tolik zkušeností nemají. Náš příměstský tábor je super začátek!

V ceně příměstského tábora, která činí 3600 korun, je zahrnut i oběd, svačina a pitný režim. Případným zájemcům-nováčkům dokážeme pomoci i se zápůjčkou hráčské výstroje.

Registrovat se a získat více informací můžete u vedoucího trenéra Tomáše Jelínka na telefonním čísle 737 884 552, nebo na e-mailu tolekjel@seznam.cz.

28.03.2024
Klub
Sdílet na sociálních sítích
banner