TŘI BODY ZE ZÁPADU

16/09/10

Starší dorost začal svůj zápas v Plzni nádherným gólem v polovině šesté minuty, kde byl zrovna Alpiq v oslabení,jehož autorem byl samotný kapitán Jakub Rezek. Další minuty první

třetiny byly velice… číst celý článek

DOROST UKONČIL PŘÍPRAVU VZÁJEMNÝM ZÁPASEM

06/09/10

Prázdniny utekly jako voda a fanoušci kladenského hokejbalu se už nemohou dočkat, kdy zas uvidí oranžový míček poletovat po asfaltu naší arény. Malou ochutnávku jim nabídl páteční vzájemný zápas, kterým… číst celý článek

MISTŘI !!! .... A JEDEME DÁL....

30/05/10

V sobotu od 14:00 začal za vydatné podpory fanoušků, příjemného počasí a hudebního doprovodu finálový mač, jenž musel rozhodnout o týmu, který postoupí do baráže o extraligu. číst celý článek

ČERNÝ VÍKEND A KOVO

10/05/10

Večerní zápas na pražské Palmovce měl být pro nás posledním zápasem s Kovem Praha. Jenomže – jeden míní a druhý mění. číst celý článek

ROZHODLY PŘESILOVKY

02/05/10

Druhý zápas, hraný v brzkých ranních hodinách zamračené neděle, se nesl ve zcela jiném duchu, než sobotní boj. Hosté nastoupili s posilou v útoku, kterou se měl stát Ondra Palička. číst celý článek

PRVNÍ BOD

01/05/10

Začalo play-off a i přes dlouhou pauzu jsme se museli vypořádat se spoustou zranění, která si hráči přivodili při svých neoddílových aktivitách. I přes to jsme nastoupili k prvnímu utkání téměř v kompletní… číst celý článek