MICHAEL TOR ŘÍDIL VÝHRU KLADNA

26/10/16

Po nevydařeném zápase na pražských Lužinách, kladenský mladší dorost přivítal 23.10.2016 na svém hřišti tým ze spodních pater tabulky HBC Tygři Mladá Boleslav. Z cílem nepodcenit soupeře a snad si i trochu… číst celý článek

Z PRAHY BEZ BODU

19/10/16

16.10.2016 na pražských Lužinách odehrál mladší dorost další zápas proti soupeři, který v letošní sezoně míří hodně vysoko – HC Kert Park Praha, který zatím nepoznal hořkost porážky. Téměř v plné sestavě,… číst celý článek

TŘI BODY DOMA A TEĎ NA KERTY

13/10/16

Mladší dorost hostil v neděli 8.10.2016 na své domácí půdě tradičního soupeře Elba DDM Ústí nad Labem. Tým se kterým jsme vždy sváděli vyrovnané boje však do Kladna dorazil oslaben. Vzhledem ke kvalitě hráčů… číst celý článek

HRÁT HOKEJBAL NA MOKRÉM PLASTU NEJDE

05/10/16

Tým mladšího dorostu zamířil 2.10.2016 do nedalekého Berouna, kde změřil síly s tamním týmem SK Kelti 2008. Již po cestě se upínali oči k obloze a hypnotizovalo počasí, aby se na místní hřiště s plastovým… číst celý článek

JIRSIČ PRVNÍ NULA

29/09/16

Druhé domácí utkání odehrál tým mladšího dorostu v neděli 25.9.2016 proti TJ Tatran Třemošná. Po týmu ze Stříbra, další tým plzeňského regionu, ovšem na rozdíl od Plzně a Stříbra stále čeká na výhru. Za… číst celý článek

STŘELECKÁ NEMOHOUCNOST

20/09/16

Mladší dorostenci se ve druhém kole představili ve Stříbře. Bohužel žádný bodík z toho nebyl. Zápas rozhodla první třetina, kterou jsme prohráli 2:0 a i přes zlepšený výkon, hlavně ve třetí třetině se… číst celý článek