ZÁPOLENÍ NEJMENŠÍCH

přečteno 156x

V sobotu 3. října se v odpoledních hodinách v pražských Čimicích uskutečnil narychlo zorganizovaný turnaj pro nejmenší hráče, kategorii Mikropřípravka. Turnaj v tradičním formátu této kategorie, 3+0, nabídl milou podívanou. Kladenští do něho vyslali 6 borců, kteří změřili síly s dvěma týmy Rebelů a Novým Strašecím.

V prvním zápase proti domácím Rebelům se kluci trochu hledali a zvykali si na to, že v bráně nemají brankáře. Odpovídal tomu bohužel i výsledek. Na soupeři bylo znát, že má s tímto herním formátem větší zkušenosti, čehož dokonale využíval. Do druhého zápasu proti Novému Strašecí jsme vstoupili jako jiný tým. Kluci bojovali a nenechali se zaskočit výškovou převahou soupeře. Kromě nasazení předváděli místy i hezké kombinace a zcela zaslouženě zvítězili. Poslední zápas proti druhému týmu domácích byl velmi vyrovnaný, ale na kvalitě utkání se podepisovala únava hráčů. Nicméně i tak se kluci v žádném případě nehodlali vzdát a dokázali zápas dovést do vítězného konce.

Sestava: Bešťák, Cepák, Čerpl, Hauser, Kubík, Thon

Hodnocení trenéra J. Bešťáka: „Chtěl bych opět všechny do jednoho pochválit. A to jak od rozcvičky, tak po zápasy. Už teď se všichni těšíme na další turnaj.“

ŘEKNI O TOM DALŠÍM NA FB ŠIŘ SLÁVU RYSŮ Z KLADNA

JEŠTĚ SI PŘEČTI