:
5 ss NOVÉ STRAŠECÍ

ZÁPAS MÁ TŘI TŘETINY

přečteno 286x

Starší žáci ve čtvrtek 19.10. nastoupili ke svému dalšímu zápasu proti Novému Strašecí. První zápas naši hráči prohráli 3:4 a rozhodně v tomto zápasu chtěli naplno bodovat.

Začátek jak z pohádky…. Po první třetině, ve které kluci plnili vše, co jim trenéři řekli, vedli 2:0. První se prosadil kapitán týmu, Petr Gutwald. Druhou branku přidal Vojta Doubrava, šikovným ťuknutím do míčku ve vzduchu. Po první třetině mohli být trenéři, fanoušci a hlavně hráči spokojeni.

V druhé třetině, po asi nejkrásnější akci zápasu, přidal třetí branku František Horák – po perfektní přihrávce Petra Cajthamla, dával do prázdné.

A…..zápas má tři třetiny. Kluci přestali makat, přestali hrát.

Nové Strašecí vstřelilo dvě branky a hra se postupně vyrovnala. Kladenskou čtvrtou branku, na začátku přesilové hry, přidal Filip Jedelský, po výborné poziční hře Kvida Reitmaiera. Bohužel ani čtvrtá branka tým nevrátila do hry. Kluci nechávali soupeři zbytečně prostor, u míčku byli vždy až druzí….

Nové Strašecí svou bojovností a touhou vyhrát vyrovnalo a nakonec bralo dva body (výhra na samostatné nájezdy). Pokud, jsem zraněn, přiznám to a nejdu hrát…. Pokud máme přesilovku pět na tři, tak hraju, nefauluju v útočném pásmu a makám pro tým….Pokud má jít hráč střídat…okamžitě jde. Postoj některých hráčů opravdu nejde pochopit…

Každý zápas má i svá pozitiva…. v tomto zápasu se hledají opravdu těžko, ale určitě si pochvalu za bojovnost v celém zápasu zaslouží Filip Barták, Marek Ježek a Roman Schonherr.

Na konci zápasu bylo vidět, že to klukům není jedno. Každý by měl začít sám u sebe…Výborný tým, který se bohužel nedokáže zakousnout a dotáhnout zápas do vítězného konce. Přestaňte sledovat kanadské bodování, zbytečně složitě kombinovat a přizpůsobovat se hře soupeře.

Příští víkend je volno, je čas popřemýšlet o změnách, které by vedly k lepším výsledkům. Další zápas se koná v Berouně, s SK Kelty 2008 a věřme, že nasazení klukům vydrží celý zápas.