:
2 ss KLADNO

VÝJEZD ZA REBELY

přečteno 189x

Druhý zápas mladších žáků se konal v Čimicích – minulou sezónu stále se zlepšující tým, který má spoustu kvalitních hráčů ročníku 2005.

Začátek zápasu se nám vydařil, přesto první třetina skončila 1:0 pro Rebely. Po zmatku v naši obranné třetině se první k míčku dostal hráč Rebelů a jeho střela skončila v síti Máry Štěpánka.

Začátkem druhé třetiny po individuální akci skóroval Jedelský, svou akcí snad i naťukl první lajnu, která vzápětí únikem Jelínka a Vely přidala branku druhou. Škoda, že se této lajně v zápasu nedařilo, jak se očekávalo. Rebelové se nevzdali a zápas vyrovnali po hrubých individuálních chybách našich hráčů. Nakonec došlo opět na nájezdy. Důvěru dostali tito hráči: Rod Jiří, Jelínek Jáchym a Petrášek Miroslav – bohužel ani jeden nájezd neskončil v soupeřově síti. Kluci berou jeden bod.

Tým mladších žáků bude tento rok nabírat zkušenosti. Určitě pozitivum je výkon Máry Štěpánka v bráně a hra přípravkářů Kuby Černého a Míši Tomáška.

Tak příště nás čeká zápas konečně doma – doma na naši nové aréně s SK Kelti 2008.

_____________­________________________­________________________­_________________ Sestava Kladna:

Brankář: Marek Štěpánek

Obrana: Lejsek Lukáš, Tomášek Michal – Petrášek Miroslav, Špalek Petr

Útok: Schonherr Roman, Jelínek Jáchym, Vela Vojtěch – Rod Jiří, Jedelský Filip, Černý Jakub, Honke Jakub, Tomášek Josef, Schonherr Marek