:
5 KLADNO

VYDŘENÁ VÝHRA NAD STRÁGEM

přečteno 241x

V neděli 15.10. vyjeli hráči k zápasu do nedalekého Nového Strašecí. Vystřídali tak naši mini přípravku, která se zde zúčastnila turnaje. Nové Strašecí je pro kluky vždy výzva.

Úvod zápasu se klukům povedl, než se stihlo Strágo rozkoukat, tak mladý tým z Kladna vedl 0:2 (první branku za mladší žáky vsítil Kuba Honke – kluci si určitě pochutnají na chlebíčcích :-D).

Po tomto výborném vstupu do zápasu měli kluci pocit, že už mají vyhráno. Přestali hrát a Strašecí blesku rychle vyrovnalo. A nastala fáze, každý chvilku tahá pilku. V druhé třetině navíc došlo ke zranění našeho šikovného přípravkového brankáře Máry Schonherra a Mára Štěpánek musel nastoupit – po rychlém převlečení – do brány. Jeho výkon byl opět výborný a svůj tým – i za náročných podmínek – podržel.

V poslední třetině kluci nakonec po krásné kombinaci první lajny vstřelili vítěznou branku – konečné skóre 4:5 pro mladíky z Kladna.

Tento zápas se mi hodnotí velmi dobře – opět výborný týmový výkon. Obrana se stále zlepšuje – bratři Tomáškové i Péťa Špalek jsou každý zápas lepší a lepší. Uzdravený Míra Petrášek tým neskutečně podržel – přípravkový hráč, který již druhým rokem nastupuje stabilně v týmů mladší žáků umí zamakat.

A útok? Zápas se povedl – hlavně v jeho druhé polovině Jirkovi Rodovi – dvě asistence a branka na zápas není vůbec špatné . A kdo mile svou hrou překvapil a celý zápas odedřel – Jáchym Jelínek. V neposlední řadě stojí za připomenutí, že 5 gólů 5 střelců (a to již druhý zápas po sobě). Bezva práce, jen tak dál.

Příští neděli nás čeká výjezd: 22.10.2017 od 11hod utkání s Kovem

_____________­________________________­________________________­_________________ Sestava Kladna:

Brankář: Schonherr Marek (21.min Štěpánek Marek)

Obrana: Petrášek Miroslav, Tomášek Michal – Tomášek Josef, Špalek Petr – Štěpánek Marek

Útok: Rod Jiří, Jedelský Filip, Vela Vojtěch – Schonherr Roman, Jelínek Jáchym, Černý Jakub – Honke Jakub, Svoboda David