VELMI POVEDENÝ VÝJEZD

přečteno 1 004x

V neděli 9. října se naše nejmenší kategorie vypravila autobusem do Mladé Boleslavi, aby se představila na svém druhém turnaji v sezoně. Turnaje se zúčastnily týmy Hostivaře, Nového Strašecí, pořádající Mladé Boleslavi a našeho Kladna. My jsme přijeli dokonce s dvěma mužstvy – s Bílým a Modrým týmem. Kromě turnaje samotného bylo cílem výjezdu i utužování vztahů a nasání zápasové atmosféry hráči, kteří se ještě žádného turnaje nezúčastnili.

Cestou v autobusu jsme hráče rozdělili rovnoměrně do obou týmů a v tu chvíli již bylo jasné, že se rovnou 6 hráčů dočká své velké premiéry. Bílý tým turnaj začal sice porážkou, ale ve vzájemném souboji se svými kamarády z Modrého týmu se vzchopil a následně zvládl i svá zbylá utkání a v turnaji obsadil krásné druhé místo. Modrý tým turnaj začal skvěle, když ve vyrovnaném utkání s Hostivaří po hattricku Koláčného a jedné brance Navrátila zvítězil 4:2, ale pak následoval prohraný zápas s kamarády z Bílého týmu a pokud se přičtou i následné porážky ve zbývajících zápasech, tak z toho vychází pěkné čtvrté místo. Nutno ještě dodat, že se Modrý tým musel vypořádat i s tím, že odehrál všechna svá čtyři utkání za sebou a neměl tedy žádné volno, takže mu docházely síly. Turnaj celkově vyhrál pořádající tým Mladé Boleslavi. Všichni si turnaj užili a každý zápas byl odehrán v duchu fair play. I když bylo k dispozici málo prostoru pro převlečení a malý komfort pro hráče, tak jediným vážnějším záporem bylo to, že v sychravém počasí byl plastový povrch hřiště příliš kluzký, což vedlo k mnoha pádům a hrozilo tak riziko zranění.

Závěrem bych chtěl podotknout, že turnaj splnil a možná i dokonce předčil naše očekávání a představy. Všichni hráči se snažili a hlavně nováčci se ukázali ve velmi dobrém světle a podali velmi sympatické výkony. Zároveň se cestou podařilo utužit kolektiv a splnit hodně „úřednických povinností“. Na tomto turnaji se dá do budoucna hodně stavět. Závěrem bych ještě všechny čtenáře rád pozval na další turnaj kategorie Minipřípravky, který se uskuteční 6. listopadu na Kladně.

Sestavy:

Bílý tým: Nachtigal – Formánek, Honke, Jantošovič, Paták, Podhorský, Svoboda, Tomášek, Trávníček.

Modrý tým: Mašek, Patera – Koláčný, Kučera, Lachman D., Lachman J., Macháček, Navrátil, Říha, Skřivan.

ŘEKNI O TOM DALŠÍM NA FB ŠIŘ SLÁVU RYSŮ Z KLADNA

JEŠTĚ SI PŘEČTI