VÝVOJ JAK PŘES KOPÍRÁK, OPĚT VÝHRA NA SAMOSTATNÁ STŘÍLENÍ

přečteno 3 303x

Po týdnu jsme opět zavítali do plzeňského kraje, tentokrát do sousední Třemošné. Zrekonstruované hřiště dávalo předzvěsť, že by se mohl hrát kvalitní hokejbal bez nechtěných uskakování balonků. O soupeři jsme si udělali obrázek jen podle předchozího vyhraného utkání, takže nehrozilo podcenění. Čekali jsme s jakou hrou domácí přijdou. Oproti plzeňskému týmu nebyli tolik běhaví a nenastřelovali balony, naopak se snažili hrát kombinačně a vždy hledat výhodně postaveného hráče, který by ohrozil naši svatyni. Hned v úvodu jsme Třemošnou zaskočili, když při dostřídávání první lajny naběhl do ohně před branku Lukáš Holub a zužitkoval Šímovu přihrávku. Domácím se podařilo srovnat skóre v přesilové hře v 9.minutě a tak také třetina skončila.

{match 541}

V druhém dějství přišlo několik vyloučení za sebou na obou stranách a tak si oba celky vyzkoušeli početní výhodu. My dokázali dokonce v oslabení strhnout vedení na naši stranu, když po levém křídle utekl Opata a pěkně propálil domácího golmana. Poměrně chudá třetina na přímé střely na branku tak skončila naším nejtěsnějším vedením.

Ve třetí části hry byla vidět na obou stranách velká aktivita, domácí chtěli pochopitelně srovnat a otočit zápas a my s vidinou solidního výkonu chtěli odjet domů s bodama. Brankáři na obou stranách byli dost vytížení, ale oba drželi v této poslední třetině čistý štít. Domácím se ale nakonec srovnat podařilo, využili propadu našich hráčů a dva na jednoho si poradili mazácky. Kolísek příliš šanci neměl. To nic nemění na tom, že podal opět nadprůměrný výkon. V nájezdech se hned jako první střelec prosadil Dan Nosek a jelikož už nikdo jiný vstřelit branku nedokázal, odvážíme si opět dva body. Znovu jsme měli blízko ke třem bodům, ale remíza byla po vcelku vyrovnané hře celého zápasu asi zasloužená.

ŘEKNI O TOM DALŠÍM NA FB ŠIŘ SLÁVU RYSŮ Z KLADNA

JEŠTĚ SI PŘEČTI