UŽ JE TO TADY!

přečteno 1 092x

To, na co se všichni hráči, rodiče a trenéři Minipřípravek těšili, se stalo skutečností – začala nám sezóna. Ročník 2016/2017 jsme zahájili 12. srpna, kdy se uskutečnila informační schůzka před sezónou, kde nám společnost dělaly dobroty z grilu a neméně dobré nápoje.

Na prvním tréninku jsme se sešli 16. srpna na městském sportovišti Sletiště, které nám bylo útočištěm každé úterý a každý čtvrtek po dobu tří týdnů. Děti za tuto dobu absolvovaly tréninky zaměřené hlavně na koordinační rozvoj, ale nechyběly ani různé hry a míčové sporty. Na tréninku se pravidelně scházelo zhruba osm dětí, což je v prázdninovém období velmi pěkný počet. Tento cyklus tréninků byl zakončen atletickým šestibojem, kdy se děti mezi sebou postupně poměřily ve sprintu na 60 metrů, hodu do dálky (míčkem a raketou), skoku do písku, skoku z místa, v běhu přes překážky a na závěr si zkusily i dlouhou trať (stejně jako desetibojaři na Olympiádě), v našem případě to byl běh na 200 metrů.

Samotný šestiboj byl velkým lákadlem a zúčastnilo se ho 20 odhodlaných hráčů, kteří nechali na trati veškeré své síly a srdnatě se rvali o co nejlepší výsledek. A za přísného, ale povzbudivého pohledu rodičů se rodily opravdu skvělé výkony. Mohl bych zde vypsat výsledkovou listinu, ale ta není důležitá. Důležité je, že to děti bavilo, a že si snad odnesly pěkné vzpomínky. Po atletické části dětí proběhla ještě rychlá informační schůzka s rodiči.

A co nás bude čekat v nejbližší době? No přeci to, na co se všichni nejvíce těšíme – 5. září půjdeme poprvé na hřiště! Už je to tady, jupí!

ŘEKNI O TOM DALŠÍM NA FB ŠIŘ SLÁVU RYSŮ Z KLADNA

JEŠTĚ SI PŘEČTI