:
3 ÚSTÍ NAD LABEM

TIME, KDO VZAL TIME???

přečteno 256x

V sobotu nastoupili starší žáci k domácímu utkání proti Elbě DDM Ústí nad Labem. První vzájemné utkání naši žáci po zaspané první třetině prohráli 2:6. A bohužel prohra i začátek zápasu se opakovaly. Přeházená sestava starších žáků, kterou kvůli nemoci (Gutwald, Ježek, Řešátko) museli doplnit mladší žáci, se první třetinu hledala (hlavně první lajna).

A hráčům z Ústí stačily pouze 3 minuty, aby proměnili tři šance a po první třetině vedli. Za zmínku stojí zmatky v našem týmu, kdy kluci neporozuměli trenérovi a vzali time. Nezávislý divák se musel skvěle bavit a dle mého názoru byl time zvolen v pravou chvíli. Sice zbývalo již málo času do přestávky po první třetině, ale time opravdu pomohl. Sice si nikdo nestihl nic říct, ale někdy i jen trochu delší přerušení hry pomůže. Došlo k výměně brankářů – po Tondovi Křemenákovi šel do brány Petr Jones, kterého nezbývá než pochválit za jeho výkon. Od druhé třetiny se kluci pomalu zlepšovali, snažili se makat. Třetí třetina již byla podle představ. První lajna vsítila dvě branky (první padla po hezké spolupráci Švece a Horáka). Probuzení přišlo příliš pozdě, už kluci nestačili vyrovnat, ale chybělo málo…

Přesilové hry 6: nevyužity. To byl jeden problém a druhý střelba…ale to víme, potrénujeme a bude to lepší.

Pozitivum tohoto zápasu je odehraná třetí třetina, která se doposud klukům nedařila. Tak snad se v příštím zápasu konečně dočkáme celého odmakaného zápasu a výhry. Pochvalu za tento zápas určitě zaslouží David Fík (Davide trefit bránu :-)).

Příští zápas: 11.10. v Berouně proti Hýskovu