TAK ZASE V ZÁŘÍ

přečteno 163x

V neděli 14. června uzavírala kladenská minipřípravka své soutěžní působení v sezóně 2019/2020. Na turnaji se prezentovala dvěma týmy a jako své soupeře si přizvala soubor pražského Kert Parku a kladenské Rytíře ročníky 2013. Tři zápasy pro každý ze zúčastněných týmů a spousta natěšených hráčů – jak lépe strávit nedělní odpoledne?

Kladenské soupisky v tomto turnaji byli jednoznačně nejmladší, o to natěšenější ale hráči byli, protože se mezi nimi vyskytovalo opět pár debutantů. Pokud by se měly hodnotit jednotlivé zápasy mladých Rysů, tak by se daly označit souhrnně jedním slovem – CHAOS. No jo, ale kdopak by se divil, když polovina zúčastněných začala chodit až začátkem května? O to víc si všichni zaslouží pochvalu za to, že se celou dobu snažili a nic nevzdali. Prohry, ty ke sportu patří a výhry, těch si hráči jistě užijí do sytosti, pokud jim vydrží jejich nadšení.

Pokud bych měl za trenéry zhodnotit celou uplynulou sezónu, tak i přes spoustu virem zrušených turnajů jsme si dobře zahráli, přilákali jsme k našemu krásnému sportu spoustu nových hráčů, kteří se začali zapojovat převážně od května a jsou příjemným příslibem. Kluci si postupně zvykají na organizovanou činnost a zlepšují se herně každým tréninkem a každým zápasem. Doufáme jen, že jim to vydrží i nadále a že je v dresech s rysem na prsou a s úsměvem ve tváři uvidíme na hokejbalových kolbištích co nejdéle.

Zúčastnění hráči: Kraus, Kubík, Pokorný Mi. – Bešťák, Brůžek, Cepák, Čerpl, Hauser J., Hauser M., Kovalčík, Novák Jan, Pokorný Ma., Thon, Tichý L., Tichý T.

ŘEKNI O TOM DALŠÍM NA FB ŠIŘ SLÁVU RYSŮ Z KLADNA

JEŠTĚ SI PŘEČTI