SLUNEČNÁ SOBOTA S HOKEJBALOVÝMI ZÁBLESKY

přečteno 541x

V sobotu 4. března se na hřišti v pražských Čimicích odehrál druhý turnaj kategorie Mikropřípravka v letošní sezóně. Na nově položeném plastovém povrchu své síly systémem dvakrát každý s každým poměřili Alpiq Kladno, Kert Park Praha a samozřejmě domácí Rebelové.

Turnaj zaměřený primárně na hráče, kteří jsou v úplném začátku svých (snad úspěšných) hokejbalových kariér, přinesl vše, co přinést měl. Radost, smutek, napětí, krásné akce a úsměvy na tvářích. Kladenští Rysové sehráli čtyři vyrovnané zápasy, ve kterých jim vždy chyběl jen malý kousíček k tomu, aby mohli v nepodstatných statistikách evidovat vítězné skóre. Mnozí z našich malých válečníků zažili poprvé ten opojný pocit, když míček zamíří do branky a ruce letí vzhůru (a že tak malé branky, i když brankářem nehlídané, není vůbec jednoduché trefit). Všichni účastnící si odvezli medaile (byť památečního charakteru), nějakou tu sladkost a hlavně zážitky.

Důležitost výsledků přijde až s postupem do starších kategorií, a proto je zde nebudu uvádět ani rozebírat. Závěrem pouze dodávám – více takových setkání, protože mají smysl. Nějak se přece začínat musí.

Sestava: Formánek, Jantošovič, Kučera, Lachman D., Lovětínský, Macháček, Petrášek, Podhorský, Stahl

ŘEKNI O TOM DALŠÍM NA FB ŠIŘ SLÁVU RYSŮ Z KLADNA

JEŠTĚ SI PŘEČTI