SI ZAHRAJÍ FINÁLOVOU SKUPINU

přečteno 4 625x

Mladší žáci Kladna si o tomto víkendu v Pardubicích vybojovali postup do finálové skupiny , která se bude hrát o tomto víkendu v Praze na Palmovce. Semifinálová skupina A se podle předpokladů stala nejvyrovnanější semifinálovou skupinou a to díky našim hráčům, kteří v každém zápase proti papírovým favoritům brali body.

{match 717}

V tomto utkání jsme se potkali s celkem, kterého dobře známe z bojů v naší skupině. Hráli jsme proti velice kvalitnímu celku, proti kterému se nám v sezóně moc nedařilo, ale tentokrát jsme hráli podle našich představ a celkem zaslouženě jsme získali jeden bod. Nutno dodat, že trenéři se na tiskové konferenci shodli, že remíza byla spravedlivá.

{match 718}

V tomto zápase nám bohužel odešla koncovka, kterou jsme zřejmě zapomněli v autobuse a opět jsme brali jeden bod – Kladnu nájezdy prostě nejdou.

Po zápase jsme se shodli, že to byly ztracené dva body, v určitých momentech zápasu jsme soupeře neskutečně přehrávali, vytvářeli jsme si jednu šanci za druhou, ale bohužel brankář hostů byl k nepřekonání.

Po sobotních zápasech jsme měli dva body ( kdyby nám kdokoli v pátek na Kladně řekl, že v sobotních zápasech neprohrajeme, tak by jsme byli velice spokojeni ), ale po vynikajících výkonech se nám to zdálo takové neslané nemastné a po výsledcích ostatních zápasů bylo jasné, že v ranním nedělním zápase s domácími Autoskláři z Pardubic musíme vyhrát za tři body.

{match 719}

Toto utkání, které se hrálo o postup do finálové skupiny jsme zvládli po disciplinovaném výkonu na jedničku. Bojovali jsme po celé utkání a když se domácí hráči nedokázali prosadit herně, tak to na naše hráče zkoušeli vyprovokováním (časté sekání po odpískání). Jediná kaňka zápasu byla zbytečná chyba kladenské obrany, ze které domácí snížili a lehce se nadechli tlaku, ale spíše to byl lehký nádech při kterém Kladenští velice dobře bránili střední pásmo.

{match 720}

Před tímto zápasem byli postupové karty rozdány celkem jasně, pokud získáme tři body, postupujeme z druhého místa do finálové skupiny a to se také povedlo, když jsme v poklidném zápase zvítězili 6 : 0 a po zásluze jsme si vybojovali postup mezi osm nejlepších celků v ČR.

Hodnocení trenéra :

Na naše hráče jsem hrdý, předvedli jsme vynikající výkony ve všech zápasech, hlavně v utkáních s Vlašimí, Českými Budějovicemi a hlavně domácími Pardubicemi jsme bojovali o každý míček, každý metr hřiště, každý osobní souboj jsme se snažili vyhrát. Kluci po celý víkend dřeli, hráli a chovali se jako tým a tyto hráče byla radost trénovat.

Kladenskými srdcaři a bojovníky za Kladno byli :

Daniel Kostík , David Merta , Karel Bulant , Václav Kužel , Dominik Tománek , David Procházka , Pavel Patera , Štěpán Důras , Jakub Čáp , Michal Tor , Jiří Říha , Pavel Řešátko , Adam Kubík , Jan Prokop , Matěj Čermák , Jaroslav Procházka , Dominik Mudra , Stanislav Vlček , František Brada a Václav Zdrůbecký.

Velký dík patří Michalu Šťastnému ač mu zranění nedovolilo hrát jel s námi do Pardubic, kde na střídačce svým povzbuzováním lil do spoluhráčů po litrech nové a nové síly, ale největší dík patří rodičům hráčů za vytvoření velice bouřlivého prostředí za neustálého povzbuzování se nedalo prohrát .

K zápasům nehledejte jiné statistiky, které jsem schválně neudával, na straně Kladenských střílel branky TÝM, nejlepším hráčem Kladenských se stal TÝM.

Rozpis Finálové skupiny :

1. zápas pátek 20.5. 12:00 Tatran Třemošná ( vítěz skupiny západ )

2. zápas pátek 20.5. 18:00 Hbk Kyjov ( vítěz skupiny Morava jih )

3. zápas sobota 21.5. 9:30 SK Kometa Polička ( vítěz skupiny východ )

Čekají nás velice těžké zápasy s nelepšími týmy v republice, je to velice těžká skupina, ale kdo by si ve finále vybíral. Za hráče a trenéry mohu říci že budeme bojovat o každý bod.

Z pohledu historie jsme se zúčastnili dvakrát finálových bojů, ale bohužel bez vyhraného utkání.

A tak na závěr zvu rodiče , babičky , dědečky aby obětovali tři dni a jeli povzbudit své Kladenské srdcaře , kteří si to opravdu, ale opravdu zaslouží a to už v pátek ve 12:00. Přijďte pro hráče vytvořit bouřlivé prostředí ať je vidět kdo je v Praze doma .

ŘEKNI O TOM DALŠÍM NA FB ŠIŘ SLÁVU RYSŮ Z KLADNA

JEŠTĚ SI PŘEČTI