SBOHEM, SEZÓNO

přečteno 180x

V neděli 14. června si kladenská přípravka do své arény pozvala nedaleké hokejové Rytíře a pražský Kert Park, aby se posledním turnajem rozloučila se sezónou 2019/2020. Zároveň to byla také možnost otestovat si, v jakém složení bude naše přípravka nastupovat v příští sezóně, protože většina z hráčů odcházejícího ročníku 2009 hrála za mladší žáky v Mladé Boleslavi.

I přes to, že počet startujících hráčů ročníku 2009 by se dal spočítat na prstech jedné ruky nepříliš zručného granátometčíka, sešla se k turnaji poměrně početná ekipa hráčů, která by se klidně možná dala rozložit i na 3 týmy, ale to už by bylo na toto příjemné turnajové dostaveníčko příliš velké zastoupení jednoho klubu. Takhle byly nabídnuty 3 kvalitní zápasy pro každý ze startujících týmů. A i přes vydatný déšť byly k vidění pěkné výkony všech týmů (a naštěstí žádné zranění).

Pokud bych měl za trenéry zhodnotit uplynulou sezónu, tak jednoznačně musím zmínit všem dobře známou situaci, která nás zabrzdila hned na startu jarní části a stála nás pár účastí na turnajích. Nicméně i tak by se dala sezóna hodnotit pozitivně, neboť hráči zaznamenali další významný posun na své cestě hokejbalových nadšenců. Spousta přípravkářů si vybojovala šanci zasáhnout do soutěže mladších žáků, do turnajů přípravek se zase podařilo zapojit několik minipřípravkářů, kteří rozhodně nezklamali. Nicméně největším pozitivem je neustále se zvyšující základna nadšených sportovců, kteří chodí na každý trénink s úsměvem. Doufáme, že tomu tak bude i nadále.

Zúčastnění hráči: Holubovský, Kraus, Neumann, Pokorný Mi. – Faigl, Hauser J., Jozífek, Koláčný, Kučera, Lamer, Lovětínský, Macháček, Novák Jakub, Nývlt, Petrášek, Podhorský, Pokorný Ma., Rychtář, Říha, Seuberth, Šimon, Šírek, Vlasák

ŘEKNI O TOM DALŠÍM NA FB ŠIŘ SLÁVU RYSŮ Z KLADNA

JEŠTĚ SI PŘEČTI

SKVĚLÁ PRÁCE

12/02/20