S JUNIORY DALI DESET BRANEK. V POHÁRU JSOU RYSOVÉ DÁL

přečteno 268x

Zatímco v extralize se týmu Kladna přestalo dařit a z vedoucí pozice ho sesadily tři porážky v řadě, ve 3. kole Českého poháru tým Drahomíra Kadlece uspěl a o státním svátku vyhrál na hřišti Horní Břízy hrající regionální ligu 10:2.

Podle Kladeňáků to nebyl tak jednoduchý zápas, jak se na první pohled zdálo, ale zvládli ho výborně. Už po první třetině vedli 3:0, kdy skóre otevřel Schnaubelt a po něm dali slepené branky Prokop a Procházka. Ten nakonec nasázel hattrick stejně jako Dominik Barnošák.

Dařilo se také mladým hráčům, jichž nasadili trenéři při neúčasti Jirotky, Čapka, Špačka, Dědiče, Kohouta, Šímy či Plimla hned několik.

Brankář Křemenák stejně jako v extralize s Pardubicemi držel dlouho čisté konto a nakrknul ho až Krch slepenými trefami v úvodu třetí třetiny. Radost měl také Lukáš Patera, který zaznamenal první branku v mužské A týmu.

Teď už se tým bude soustředit na sobotní zápas, němž na domácím hřišti přivítá od 15:00 hodin nevyzpytatelnou Karvinou.

Horní Bříza – HBC Kladno 2:10 (0:3, 0:4, 2:3). Branky: 41. a 42. Krch – 4. Schnaubelt, 11. Prokop, 12., 20. a 45. Procházka, 25., 34. a 40. Barnošák, 30. Patera.