RYSOVÉ VSTUPUJÍ DO NOVÉ SEZONY, NA ÚVOD ČEKÁ POZMĚNĚNÝ TÝM LETOHRAD

přečteno 305x

Těšíte se na vrcholný hokejbal? Je tady! V sobotu 4. září vstoupí Kladno do další extraligové sezony a opět jako každý rok spíš v roli týmu, od něhož se čeká umístění v horní části tabulky. Na úvod přivítá parta kouče Drahomíra Kadlece nevyzpytatelný Letohrad. Začíná se v 11:00 hodin.

S týmem Rysů se počítá dál i přesto, že smrsknutá uplynulá sezona se mu nepovedla podle představ. Tým sice ve zkrácené základní části prohrál jediný duel právě s Letohradem, ale v play off proti Hradci Králové se mu nedařilo, přišel o několik zraněných hráčů a nakonec padl v obou zápasech.

Bylo to zklamání, nicméně teď už tým kouká dopředu, což ukázal i nedávný turnaj Páňa Cup v Kladně. Domácí hráli výborně a překonala je pouze vynikající slovenská Skalica.

Kladno už avizovalo změny v kádru. Odešel David Šrámek, který přerušil hokejbalovou kariéru a bude to oslabení. Do Nového Strašecí pomoci mu po návratu do I. ligy se stěhoval Jan Eitler, opačným směre naopak zamířil Michal Javůrek. A na turnaji Páňa Cup ukázal velký potenciál.

Z Chomutova pak dorazily zajímavé posily, nebo spíše hodně nadějní borci Vojtěch Malý a Ondřej Fencl. Asi největší posilou je pak kapitán Martin Špaček, který se vrací po celosezonním výpadku zapříčiněném zraněním. V Páňa Cupu dostal po prvním zápase volno, na extraligu by už ale měl být stoprocentně připraven.

Kladno čeká každopádně zajímavá sezona a všichni věří, že tým dojde nejen do play off, ale v něm dál než letos.

Snad se to povede.

ŘEKNI O TOM DALŠÍM NA FB ŠIŘ SLÁVU RYSŮ Z KLADNA

JEŠTĚ SI PŘEČTI