PRVNÍ TURNAJ PŘÍPRAVEK V SEZÓNĚ 2016/2017

přečteno 544x

První turnaj přípravek v této sezóně se pro kladenské týmy uskutečnil poslední zářijovou, a pokud jde o počasí, tak skutečně vydařenou sobotu v Novém Strašecí.

Protože i kategorie přípravek dozná výrazných organizačních změn, tak se tohoto turnaje zúčastnilo šest celků, přičemž po dvou dodaly kluby Alpiqu, domácího Strága a pražských Rebelů. Kladenští šli do souboje s modrým týmem, který byl převážně složený z hráčů ročníku 2006 a těch, kteří již mají delší zkušenosti s touto báječnou hrou, a bílým týmem, který posílili hráči minipřípravky. Podle očekávání modrý tým prošel všemi pěti utkáními zcela bez zaváhání, své zápasy naprosto ovládl a s celkovým skóre 50:2 se umístil zaslouženě na první příčce. Bílý tým se dostával do tempa pozvolněji, když v prvním utkání těsně prohrál se silnějším z domácích týmů, následně obdržel školení od modrého týmu z Kladna, zaváhal se silnějším týmem Rebelů, aby se posléze konečně osmělil v útočné činnosti a vyhrál poslední dva zápasy a skončil celkově na hezkém čtvrtém místě.

Turnaj byl organizačně zvládnutý dokonale, dařilo se dodržovat časový harmonogram, rozhodčí byli přesní, hráči si užívali prvních soutěžních klání a fanoušci příjemného prostředí a občerstvení (nelze nevzpomenout zcela výjimečné makové bratislavské rohlíčky jedné z maminek…).

ŘEKNI O TOM DALŠÍM NA FB ŠIŘ SLÁVU RYSŮ Z KLADNA

JEŠTĚ SI PŘEČTI