PROTI PARDUBICÍM DOSTANOU ŠANCI I MLADÍCI

přečteno 379x

Dočkají se, konečně si zase zahrají soutěžní zápas. Hokejbalisté Kladna zahájí v sobotu od 11 hodin v Městské hokejbalové aréně turnaj Autosklo H.A.K. Cup zápasem proti Pardubicím. „Těším se já i hráči. Zápas je příjemným zpestřením tréninků a jsem rád, že Tomáš (předseda klubu Rejthar) domluvil turnaj s tak kvalitními celky, když se to svazu nepovedlo,“ těší trenéra Kladna Drahomíra Kadlece.

Kladno si v turnaji zahraje dvakrát doma, a to v sobotu 30. května s Pardubicemi a pak ještě 13. června proti Kovu Praha. Turnaj zakončí duelem v Plzni 27. června. Mezitím si mimo turnaj zahrají ještě příští pátek doma s Hostivaří, kde působí řada šikovných hráčů.

Nejen v sobotu proti Pardubicím, ale i ve zbytku přípravy dostanou šanci nejen zkušení hráči, ale i mladí, kteří s Kladnem od rozvolnění koronavirových opatření trénují. Drahomír Kadlec tak přivítal třeba navrátilce Arlta, Kužela, Zdrůbeckého či bratry Teinitzery.

„Pro mladé hráče budou zápasy s tak kvalitními mužstvy, jako jsou Pardubice, výbornou školou. A my už se vlastně připravujeme na novou sezonu,“ upozornil Kadlec.

Podle něj ještě tým není kondičně v tak výborné pohodě, v jaké byl po skvělé zimní přípravě, nicméně do otáček se už nějaký týden dostává. „Není to pravé ořechové, ale my se musíme nachystat hlavně na regulérní sezonu,“ dodal Drahomír Kadlec.

Dodejme, že zápasy s Pardubicemi byly vždycky vyrovnané a platilo to i o uplynulé nedohrané sezoně, v jejímž rámci se týmy střetly jen na podzim na Polabinách, kde domácí slavili po nájezdech.

ŘEKNI O TOM DALŠÍM NA FB ŠIŘ SLÁVU RYSŮ Z KLADNA

JEŠTĚ SI PŘEČTI