:
0 KLADNO

PROHRA S PRVNÍM RAKOVNÍKEM

přečteno 169x

V sobotu starší žáci vyrazili ke svému poslednímu zápasu podzimu do nedalekého Rakovníka, kde je čekal zápas proti favoritovi soutěže HBC Rakovník.

Nástup našich starších žáků byl neuvěřitelný…jen bez změny skóre. Svou převahu nedokázali kluci využít a první třetina skončila nerozhodně 0:0. Kluci se na branku strašně nadřou, pravdou je, že brankář Rakovníka Nistor je jeden z nejlepších brankářů v této věkové kategorii.

Druhá třetina se hráčům z Kladna vůbec nepovedla. Zbytečná vyloučení, z nichž hned první, Rakovník využil. Celou druhou třetinu tahali kluci za kratší konec. Akcím chyběl nápad, rychlost, kreativita…. Konec zápasu se herně klukům povedl, soupeř nevěděl kam dřív, šance střídala šanci …jen opět chybělo úspěšné zakončení. Víme, na čem zapracujeme a pokusíme se se špatnou střeleckou bilancí něco udělat. Poslední dva zápasy nevstřelit ani jednu branku, je to, co rozhodně chceme změnit.

Děkujeme rodičům a fanouškům za podporu a čas, který hokejbalu věnují. Hráčům díky za výbornou docházku na tréninky a doufejme, že v jarní části bude poctivá docházka vidět i na výkonech v zápasech.