PŘÍPRAVKA ALPIQU OPĚT NEPORAŽENÁ

přečteno 538x

Poslední turnaj přípravek v podzimní části sezóny 2016/2017, který se první prosincovou sobotu uskutečnil v hale v Kralupech nad Vltavou, a kterého se zúčastnilo celkem pět týmů, vyzněl opět jednoznačně pro kladenské mládí.

Kluci postupně poměřili síly s Hostivaří, Kert Park Praha, Kelty 2008 Nižbor a Novým Strašecím. Největší potíže měl náš celek s Hostivaří, a to zřejmě kvůli mírnému podcenění, hloupě inkasovaným gólům a hlavně těžším nerozběhaným nohám. Přesto se podařilo zvítězit 5:4 a dobře založit na další část turnaje. Kert Park Praha a Kelti 2008 Nižbor nebyly celky, které by měly kladenské potrápit, a oba si tak odnesly šestigólový příděl (6:2 a 6:2). Alpiq měl celou řadu šancí a hlavně setrvalý tlak. V posledním utkání to pak již byla pastva pro oči, protože všech deset gólů (zápas skončil 10:1) bylo opravdu nádherných, po pěkných přihrávkách či samostatných akcích, prostě žádné „náhoďáky“.

Dopolední část turnaje pěkně „odsejpala“, a proto bylo za 210 minut hotovo – to se musí rodičům líbit.

Sestava Alpiqu: Štěpánek – Daníček, Vela, Jedelský, Jelínek, Rod, Petrášek, Lejsek, Smetana, Špalek

Konečné pořadí (dopoledne): 1. HBC Alpiq Kladno, 2. Kelti 2008 Nižbor, 3. Kert Park Praha, 4. HBC Hostivař, 5. HBC Nové Strašecí

ŘEKNI O TOM DALŠÍM NA FB ŠIŘ SLÁVU RYSŮ Z KLADNA

JEŠTĚ SI PŘEČTI