KLADNO 3
:
2 MOST

PŘEKVAPENÍ SOUTĚŽE? PRŮBĚŽNÉ 1.MÍSTO MLADŠÍCH ŽÁKŮ

přečteno 359x

Mladší žáci nastoupili k poslednímu zápasu s favorizovaným Mostem. A kluci věděli, že hrají o první místo v tabulce. Navíc chtěli Mostu oplatit porážku z jejich úplně prvního zápasu soutěže, z Mostu, kde prohráli na nájezdy.

Zápas byl opravdu zážitek, rychlý, plný krásných přihrávek a útočných resp. obranných akcí. Škoda, že se klukům hned v úvodu nepovedlo vstřelit branku.

První branku (2.třetina) vsítil Marek Daníček, na kterou šikovně přihrál Michal Tomášek a kluci se mohli radovat z vedení….Hráči z Mostu rozhodně nesložili zbraně a pohlednou akcí vyrovnali. Druhou branku přidal v pádu Vojtěch Vela a opět bylo veseleji. Třetí branka padla z hole Jirky Roda po přesné přihrávce Jáchyma Jelínka. Trochu smolnou chvilku si vybral, jinak výborně chytající, Marek Štěpánek při druhé brance soupeře, míček vyrazil nad sebe a za svá záda.

Soupeř se v závěru utkání snažil odvolat brankáře, ale naši kluci byli rozhodně proti. V obraně dobře zahrál Jirka Rod s Filipem Jedelským, kteří nepustili kluky z Mostu do žádné vážnější akce.

Jak všichni víme, tým hokejbalového Mostu je složen z hokejistů z Litvínova, kteří rozhodně oživili soutěž mladších žáků. Výhra je o to cennější skalp pro hokejbalisty z Kladna, kteří přezimují na krásném prvním místě v tabulce…vůbec nic to neznamená, ale pohled na tabulku se nám líbí :-).

Po rozpačitém začátku soutěže, kde hned první dva zápasy kluci prohráli na nájezdy, začal nastupovat úplně jiný tým (nová obrana týmu udělala neuvěřitelný pokrok). Děkujeme klukům, za jejich práci, výbornou docházku na tréninky a pohodovou atmosféru v kabině. Rodiče, díky Vám…za čas, který hokejbalu věnujete a za Vaši bezvadnou spolupráci. _____________­________________________­________________________­_________________

Sestava Kladna:

Brankář: Štěpánek Marek

Obrana: Tomášek Michal, Petrášek Miroslav – Tomášek Josef, Špalek Petr – Schönherr Marek

Útok: Honke Jakub, Daníček Marek, Vela Vojtěch – Schönherr Roman, Jedelský Filip, Černý Jakub – Rod Jiří, Jelínek Jáchym, Lejsek Lukáš

ŘEKNI O TOM DALŠÍM NA FB ŠIŘ SLÁVU RYSŮ Z KLADNA

JEŠTĚ SI PŘEČTI