PODZIMNÍ DERNIÉRA

přečteno 290x

V neděli 26. 11. se odehrál poslední turnaj kategorie Minipřípravka v kalendářním roce 2017. Nemilosrdný los oba naše týmy zavál do severočeského Mostu, kde jak na Bílý tým, tak na Modrý tým čekaly 4 zápasy.

Bílý tým

Bílý tým svou pouť turnajem započal proti Modrému týmu Keltů. V utkání jsme od první minuty dominovali. Vynikali jsme zejména pohybem, přehledem ve hře a vše navíc zezadu jistil výborný brankář. Po třech krásných brankách v soupeřově síti a čistém kontu na naší straně jsme si připsali výhru. V druhém utkání nás čekal tradičně silný Rakovník. V zápase plném šancí a gólů jsme nakonec jen těsně podlehli. Pak následovala hodinová pauza věnována nabrání sil do dalších dvou zápasů. Po přestávce náš čekal Most. Bohužel se nám hrubě nevyvedla první polovina zápasu, kdy kluci zůstali asi myšlenkami ještě v kabině, a soupeř nás jasně přehrával – byl všude dříve a velmi produktivní. Po poločasové domluvě naši kluci nastoupili daleko koncentrovanější a „hladovější“. Bohužel se nám ale ztrátu z první půle dohnat nepodařilo. Jako poslednímu se kluci postavili Bílému týmu Keltů. Toto utkání opět kopírovalo průběh střetnutí předchozího. Prospaná první půle a diametrálně odlišná půle druhá. Ve druhé půli jsme smazali naši ztrátu a dokonce jsme se dostali i do vedení. Byl k vidění velice pohledný hokejbal s výbornými výkony na obou stranách. Bohužel soupeř byl o jeden pěkný moment úspěšnější, a tak jsme turnaj zakončili prohrou.

Sestava: Patera – Koláčný, Kraus, Kučera, Lachman D., Lovětínský, Navrátil, Podhorský, Pokorný Ma., Pokorný Mi.

Modrý tým

Modrý tým v první zápase rovnou vyzval svého hostitele – Most. Byla to urputná bitva, ve které se přiklonila štěstěna na naši stranu, a do statistik jsme si připsali těsnou výhru. V dalším utkání nás čekal Bílý tým Keltů. Posilněni první výhrou jsme se vrhli do boje. A boj to byl velmi urputný, kde gólů příliš nepadlo. Ale i to málo bohužel stačilo k tomu, že jsme prohráli. V dalším zápase, do kterého jsme nastoupili po hodinové pauze, nás čekal Modrý tým Keltů. Tento zápas nám útočně sedl mnohem lépe nežli zápas předchozí a díky zlepšené produktivitě jsme dotáhli utkání do vítězného konce. V posledním zápase nás čekal tým Rakovníka. Do utkání jsme chtěli vstoupit aktivně. Prostě tak, jak jsme zakončili utkání předešlé. Bohužel se nám náš plán nepodařilo uskutečnit. Soupeř na nás „vletěl“, vstřelil rychlé góly a s narůstající gólovou nadílkou v naší síti klesalo odhodlání kluků se zápasem něco udělat. Takže jsme se s turnajem rozloučili prohrou.

Sestava: Neumann – Formánek, Hlaváček, Honke, Jantošovič, Macháček, Mašek, Paták, Petrášek, Piešťanský, Říha, Šírek

Hodnocení trenérů: „S tímto turnajem jsme jako trenéři velmi spokojeni. Herní projev a zápal do hry se nám velmi líbily. To, že se turnaj úplně nepovedl výsledkově, je vedlejší. Doufáme, že si kluci z turnaje odvezli to dobré a co nejvíce našich rad si vzali k srdci. Chtěli bychom jim za tento turnaj, a vůbec za celý podzim, velice poděkovat. Stejně tak rodičům, kteří je bezmezně podporují. Jako trenéři se již těšíme, až to na jaře opět vypukne a věříme, že kluci přes Vánoce příliš nezleniví a v lednu se do tréninků vrhnou s elánem a vervou. Všem hráčům, rodičům, fanouškům i soupeřům přejeme příjemné prožití vánočních svátků a hodně štěstí do nového roku.“

ŘEKNI O TOM DALŠÍM NA FB ŠIŘ SLÁVU RYSŮ Z KLADNA

JEŠTĚ SI PŘEČTI

A JE TO TU ZASE

27/09/17