:
2 WOLVES CHOMUTOV

PO OSPALÉM ZAČÁTKU BRANKOVÉ HODY

přečteno 319x

V sobotu 1. října zavítal do kladenské hokejbalové arény domácím neznámý tým z Chomutova. Kladno se střetlo s tímto soupeřem vůbec poprvé, a tak nikdo nevěděl co od tohoto zápasu očekávat. Po zaváhání z úvodu sezóny si Kladenští již nemohli dovolit ztrátu bodů.

Kladno se hned v úvodu ujalo iniciativy a uzamklo soupeře v jeho pásmu. Přes soustavný tlak se nedařilo vstřelit úvodní branku utkání. A tak přišel trest, když po zaváhání v obraně využil příležitosti hostující Kolář. Domácí byli stále střelecky velmi aktivní, ale brance byl velmi dobře chytající Solčáni. V 11. minutě přišla první branka domácích, když se se štěstím prosadil Patera. Více branek v první třetině napadlo a tak se šlo do kabin za stavu 1:1.

Druhá třetina již byla divácky atraktivnější a bylo k vidění mnoho pohledných akcí. Góly přidávali však jen domácí. Hned v úvodní třetině se prosadil od modré čáry Tománek. Do střeleckých statistik se v přesilovkách zapsali Brada s Arltem. Kladno i nadále potvrzovalo svoji dominanci a přidalo další branky. Po hezké kombinaci skóroval Patera, který o pár minut později přidal další gól v přesilové hře a dokonal tak svůj hattrick. Do konce třetiny skóroval ještě Důras a znovu Patera. Skóre se na konci druhé třetiny zastavilo na stavu 8:1.

Ve třetí třetině se již hrál uvolněný hokejbal. Po druhé třetině dostal příležitost vyzkoušet si soutěž staršího dorostu mladý brankář Černý. Domácí ještě přidali další čtyři branky zásluhou Zmeškala, Beštáka, Patyka a Hudce. Ještě jednu branku dokázali vstřelit i hosté. Konečný výsledek zápasu tak byl 12:2.

Příští víkend čeká kladenské starší dorostence další zápas na domácím hřišti, tentokrát s Ústím nad Labem, jehož tým je domácím velmi známým soupeřem. Kladno tak čeká další velmi důležitý zápas, kde se popere o další body do tabulky. Bude k vidění velmi atraktivní a pohledný hokejbal. Přijďte v sobotu 8. října ve 13:30 podpořit mladé Kladeňáky a zhlédnout výborný hokejbal.