OTEVŘENÝ DOPIS VEDENÍ HBC KLADNO

přečteno 1 012x

Zdravíme všechny hráče, rodiče, členy a příznivce HBC Kladno a dovolujeme si v této nelehké době všechny výše oslovené informovat, povzbudit a poděkovat za Vaši trpělivost a přístup.

V normálním režimu bychom v této době měli rozehrané soutěže ve všech věkových kategoriích, byli v plném tréninku a někteří se připravovali na nejdůležitější část sezóny – play-off. Místo toho bojujeme se soupeřem nám neznámým a určitě jedním z nejtěžších. Každý dnes prostřednictvím médií a doporučením odborníků ví, co má a nesmí dělat. Buďme trpěliví, silní a především zodpovědní, což jsme vždy, jako český národ, ukázali a ukazujeme i dnes.

Trenéři jsou s mnohými z Vás v kontaktu a doporučují Vám možnosti tréninku a cvičení přizpůsobená aktuálním možnostem. Snažte se hýbat přirozeným pohybem: chůze, běh, jízda na kole (samozřejmě dle pravidel doporučení našeho státu). Cvičte doma, posilujte, procvičujte dovednosti, pokud to Vaše možnosti dovolí. Všichni v klubu jsme Vám otevřeni a nápomocni.

Mezi námi v HBC Kladno máme osoby pracující v kritické první linii tohoto období. Chceme Vám všem moc poděkovat za Vaše nasazení, péči a starost, která je v této době extrémní. MOC DĚKUJEME ZA CELÝ KLUB HBC KLADNO – jste borci a borkyně! Děkujeme všem, kteří pomáhají jakýmkoliv způsobem, či se zapojili do pomoci druhým. Věříme, že bude možné se co nejdříve a bezpečně setkat na tréninku a v soutěžích budeme bojovat proti tradičním soupeřům.

Všem přejeme především mnoho zdraví, klidu a trpělivosti.

Děkujeme.

Za vedení HBC Kladno

Předseda klubu Tomáš Rejthar a šéftrenér mládeže Milan Maršner

V Kladně 8.4.2020

ŘEKNI O TOM DALŠÍM NA FB ŠIŘ SLÁVU RYSŮ Z KLADNA

JEŠTĚ SI PŘEČTI