NEPOSTOUPILI ZE SEMIFINÁLOVÉ SKUPINY

přečteno 10 992x

Předposlední květnový víkend náš tým zavítal do Mostu,kde se pustil do semifinálových bojů MČRSŽ.PO odřeknutí Bojanovic a Brna byl do naší skupiny dosazen další kladenský tým,Jungle Fever.Tak naše skupina čítala jen čtyři týmy.

První utkání nás čekal domácí tým Pento Most.Pro oba soupeře to byla velká neznámá,podle toho i vypadala první třetina,která skončila bez branek. Byl to překvapivě náš tým,kdo otevřel brankový účet tohoto utkání.Dostaly jsme se brzy do dvou brankového vedení,když se dvakrát trefil Šmíd.Soupeř dokázal rychle snížit a nastartoval gólovou přestřelku. Naši hráči dokázaly ještě jednou utéci soupeři do dvou gólového vedení,brankou Schnaubelta.Domácí Most ještě do třetiny snížil a tak jsme šli do závěrečné třetiny s jedno brankovou výhodou.Do 28 minuty jsme ještě vydrželi tlak soupeře až po hrubé chybě obránce Chobotského,který pustil soupeře do brejku a nechal ho srovnat stav na 3:3.Tento gól dostal Mostecké do herní pohody a do jedné minuty přidali ještě jednu trefu.Na to jsme okamžitě po buly odpověděli brankou Kulihy,kterého krásně našel Šimon Míka.To bylo ale vše,co nám soupeř dovolil.Využil znalosti domácího povrch,který nám dělal veliké problémy a přidal ještě dvě branky a zajistil důležité a tak trochu šťastné vítězství.Nám nezbylo než doufat ve výhru v druhém utkání proti Pardubicím

Druhé(klíčové) utkání mělo úplně jiný scénář,pardubičtí vstřelili v polovině první třetiny pro nás trochu nešťastný gól,když si lehce nahozený míček našel cestu do branky přes tyčku a Hrbatovi záda, který přes klubko hráčů před sebou vůbec nic neviděl.Tento stav soupeř ubránil, až do poslední vteřiny, protože naši hráči značně unaveni s prvního duelu neměli dost sil na srovnání, na což na otočení stavu sen o finále se nám rozplynul.Třetí utkání se už nehrálo,neboť oba kladenské celky byli bez šance na postup.

I přes pro nás neúspěch,bych chtěl všem hráčům poděkovat i těm co s námi nebyly gólman Vlasák a hráči Procházka, Černohorský a Honza Novák za předvedený výkon, nejen v semifinále ale i v průběhu celé sezóny. Po nepovedeném začátku, kdy jsme nastupovali s bídou na dvě lajny nás každý tipoval že se budeme potácet ne dně ligové tabulky se kluci nevzdali, vytvořili dobrou partu a po příchodu hráčů z Nového Strašecí začali přibližovat náš klub k postupovým příčkám. Do jarních bojů nás tradičně posílili hokejisté a definitivně poslali Keb do semifinále play off.S poděkováním nesmím zapomenout na rodiče, kteří museli oželet několik víkendů a poctivě jezdili na všechna utkání. V závěru bych chtěl klukům popřát mnoho sportovních úspěchů v další letech strávených na hokejbalových hřištích a těm co přechází do vyšší věkové kategorie, ať se jim daří minimálně stejně dobře, jako poslední dva roky ve starších žácích. S těmi co ještě zůstávají a těmi co přijdou se budu těšit na další sezónu.

Kluci ještě jednou díky moc za výkon a spolupráci v této sezóně.

Hlavně hlavu vzhůru, máte být na co hrdi, nemáme sice loňské zlato ale neudělali jsme žádnou ostudu tak dobrému týmu jako Keb Kladno bezesporu je.

ŘEKNI O TOM DALŠÍM NA FB ŠIŘ SLÁVU RYSŮ Z KLADNA

JEŠTĚ SI PŘEČTI