KLADNO 0
:
2 RAKOVNÍK

NAVLHLÝ STŘELECKÝ PRACH

přečteno 264x

Máme za sebou první z celkových čtyř kol základní části zápasů v kategorii starších žáků a to stojí za pozastavení se nad předvedenými výkony. První kolo provázené z naší strany velkou marodkou, kdy v podstatě ani jeden ze zápasů nebyl postavem na kompletní soupisce a byli využíváni, na doplnění hráči z kategorie mladších žáků, pro nás neskončil s úsměvem na rtech. I přes dominanci týmu z Rakovníka a bodovou vyrovnanost tabulky jsme prozatím na předposlední příčce, avšak po bodové stránce jsme na tom stejně jako tým na třetí pozici. Co je však zcela zásadní a naprosto vystihuje předvedené výkony a odráží se i v zmiňované tabulce je skóre, 14:17. Pouhých 14 branek naprosto vypovídá o naší zásadní slabině.

V zápasech je vidět snaha a bojovnost, ale navlhlý střelecký prach se podepisují i na celkovém obrazu každého ze zápasů i na tolik důležité jistotě každého hráče. Někteří ani nestřílejí a situace přehrávají, jiní, s přemotivovanosti a z touhy to prolomit, zase střílí i z nesmyslných po­zic.

Uvedené dokazuje i poslední zápas se suverénním Rakovníkem, který jsme dokonce přestříleli. Předvedená hra sice nemyla na pohled nejkrásnější, ale byla bojovná a myslím, že jsme si i místy vytvořili tlak, jenže nesmyslná vyloučení a zmiňovaná slabila, kterou však soupeř rozhodně neměl, dala výsledek zápasu 0:2. My se dvakrát nedokázali v závaru před ležícím brankářem a otevřenou bránou prosadit a soupeř naopak trestal naše chyby.

Je před námi další kolo a je zcela jasné, na co se budeme muset zaměřit a čemu podřídit i tréninky.

ŘEKNI O TOM DALŠÍM NA FB ŠIŘ SLÁVU RYSŮ Z KLADNA

JEŠTĚ SI PŘEČTI