KLADNO 4
:
1 HOSTIVAŘ

MLADŠÍ ŽÁCI ZAMAKALI

přečteno 354x

V neděli 8.10.17 za chladného a deštivého počasí se konal zápas mladších žáků s HBC Hostivař.

HBC Hostivař zatím získala skalp každého soupeře a dle dosavadních výsledků, někteří očekávali jednoznačný průběh zápasu. Kdo rozhodně byl proti porážce, tak to byli samotní hráči. Makali, bojovali o každý míček.

Skóre otevřel po krásné individuální akci Indy (Marek Daníček). Hostivařský tým však rozhodně nesložil zbraně a vyrovnal na 1:1. Kladenské to snad nakoplo ještě k většímu úsilí a na 2:1 zvyšoval po super přihrávce Indyho Vojta Vela. Třetí branku přidal Pajda (Filip Jedelský) po přihrávce (ta rozhodně měla oči :-) ) přípravkáře Čerňase (Jakub Černý). Poslední branku nekompromisně „z první“ vsítil Rodík (Jiří Rod).

Ano – stalo se, že naše stále se zlepšující obrana propadla, že se útok přestal vracet, že nás Hostivař sevřela v obranném pásmu, ale skórovat, se jí už nepodařilo a to hlavně díky skvěle chytajícímu Štěpovi (Marek Štěpánek).

HBC Hostivař je vždy velmi kvalitním soupeřem. Těmto zápasům nikdy nechybí napětí, krásné hokejbalové akce, střely a zákroky. Více takových soupeřů…

Příští víkend (15.10.17) čeká naše hráče výjezd za dalším velmi kvalitním soupeřem HBC Nové Strašecí. Zápas začíná v 15hod. _____________­________________________­________________________­_________________ Sestava Kladna:

Brankář: Marek Štěpánek

Obrana: Lejsek Lukáš, Tomášek Michal – Tomášek Josef, Špalek Petr – Schonherr Marek

Útok: Honke Jakub, Daníček Marek, Vela Vojtěch – Rod Jiří, Jedelský Filip, Černý Jakub – Schonherr Roman, Jelínek Jáchym, Paták Dalibor – Svoboda David

ŘEKNI O TOM DALŠÍM NA FB ŠIŘ SLÁVU RYSŮ Z KLADNA

JEŠTĚ SI PŘEČTI