MLADÁ SESTAVA PŘEDVEDLA S PLZNÍ ÚCHVATNÝ VÝKON

přečteno 175x

Nejlepší hokejbal v sezoně předvedli hráči Kladna v sobotním duelu s Plzní. Přispěl k tomu i protivník, který hrál v Kladně otevřenou partii, ale skvělou domácí defenzivu ani jednou nedostal a prohrál 0:4. Domácí však rozhodli vodní bitvu až třemi brankami v poslední sedmiminutovce.

Domácí ještě lehce uvažovali, že před operací nasadí kapitána Špačka, ale tenhle plán se v nekončícím silném dešti neuskutečnil, a tak se Západočechům postavila skutečně hodně mladá sestava. Jeden z reprezentantů mládí Vítek Kamenář také otevřel skóre a jeho přesná rána z poloviny utkání se nakonec ukázala vítěznou.

Kladno tentokrát skvěle bránilo a platí to o všech hráčích. Vše jistil v sezoně debutující brankář Čapek, další mladík a juniorský reprezentant. Nepustil ani jednu plzeňskou střelu a v zápase plném útočných výpadů a pěkných akcí nakonec domácí překlopili zápas na svou stranu v poslední sedmiminutovce.

Zlom obstarala dvojice Kohout – Schnaubelt, když první skvěle nahrál od mantinelu a druhý přesně mířil za záda Kráčiny. Pak přišly velké chvíle Dominika Barnošáka. Dvakrát se protlačil za obranu a po dokonalých pasech Procházky už přece jen nalomeného soka dorazil.

Kladno se tak drží se čtyřmi výhrami ze čtyř zápasů v čele tabulky.

HBC Kladno – HBC Plzeň 4:0 (0:0, 1:0, 3:0). Branky a nahrávky: 20. Kamenář (Procházka, Barnošák), 39. Schnaubelt (Kohout, Arlt), 40. Barnošák (Procházka), 42. Barnošák (Procházka). Rozhodčí: Koskuba, Šulo.

Kladno: Čapek – Arlt, Dědič, Hrabár, Kamenář, Kužel, Pliml, Soukup – Barnošák, Eitler, Kohout, Paták, Pražák, Procházka, Prokop, Schnaubelt, Teinitzer, Zdrůbecký.

Plzeň: Kráčina – Benedikt, Hanuš, Holeček, Pokorný, Štípek, Ulč – Galla, Kejř, Lokajíček, Majer, Pavlečka, Průcha, Roušal, Švarc, Vodruba, Zeman, Zíka

ŘEKNI O TOM DALŠÍM NA FB ŠIŘ SLÁVU RYSŮ Z KLADNA

JEŠTĚ SI PŘEČTI