MINIPŘÍPRAVKA HBC ALPIQ KLADNO OVLÁDLA STŘEDOČESKÝ KRAJ 2014/2015

přečteno 1 352x

Minipřípravka Alpiqu Kladno jednoznačně ovládla první ročník Přeboru Středočeského kraje 2014/2015. Přebor probíhal formou turnajů 3+1 a 2×7min., které byly organizovány hokejbalovým svazem a kluby ze Středočeského kraje (je jen škoda, že Kladno nedostalo možnost organizovat ani jeden s pořádaných turnajů).

Turnajů během podzimní a jarní sezóny bylo celkem 8 a Kladno zvítězilo v sedmi z nich: 2014 – Hostivař (1.místo), Palmovka (6.místo), Beroun (1.místo), Čimice (1.místo); 2015 – Lužiny (1.místo), Palmovka (1.místo), Hostivař (1.místo), Nové Strašecí (1.místo). Za každý turnaj týmy obdržely body za umístění, kdy vítěz bral nejvíce bodů podle zúčastněných týmů (např. 8 týmů na turnaji 1.tým 8bodů, 2.tým 7bodů,atd…). Na turnaje jsme se snažili nominovat max. počet dětí, protože pouze a jen hrou hráč roste a roste i jeho radost ze hry a ze sportu obecně, neboť hra otevírá touhu a také radost, zápal a cit pro hru… Prvního turnaje v Hostivaři jsme se zúčastnili se dvěma týmy, ostatní turnaje jsme obsadili jedním týmem (12 hráčů do hry a jeden brankář). Snažili jsme se do hry zapojovat nové hráče, kdy trojici tvořili dva zkušení☺ a jeden ročníkově mladší hráč. Věřím, že tento model přinesl důležité zkušenosti, jak pro starší tak pro mladší hráče, osvojit si hru na malém hřišti a týmovou soudržnost a hlavně, RADOST ZE HRY.

Pro ročník 2006 je tato sezona úplně poslední v kategorii minipřípravek, ještě kluky čeká MČR minipřípravek Písek 5+1 – první víkend v červnu a vyvrcholení celé série turnajů je opět v Písku, kde se 27.6.2015 bude konat neoficiální MČR 3+1, kam se kluci nominovali.

Chtěl bych poděkovat rodičům za jejich podporu během sezóny a také za jejich pomoc během turnajů, která byla k nezaplacení.

Sezónu 2014/2015 odehrál tým ve složení: Filip Jedelský©, Marek Daníček(A), Jáchym Jelínek(A), Vojtěch Vela(A), Marek Štěpánek(B), Skřivan Zdeněk(B), Rod Jiří, Petrášek Miroslav, Smetana Luboš, Špalek Petr, Dreschler Dirk, Hausner Eliáš, Svoboda David, Koláčný Filip, Paták Dalibor, Říha Adam(nejmladší hráč), Schnaubelt Michal, Svoboda Jan, Aschenbrenner Jakub, Aschenbrenner Vojtěch, Černohorský Tomáš, Fischer Alexandr, Vácha Alex.

ŘEKNI O TOM DALŠÍM NA FB ŠIŘ SLÁVU RYSŮ Z KLADNA

JEŠTĚ SI PŘEČTI