MIKROPŘÍPRAVKA DVAKRÁT V BEROUNĚ

přečteno 672x

V neděli 21. května se odehrál další turnaj kategorie Mikropřípravka. Na berounském plastu se dva kladenské týmy utkaly s domácími Kelty a pražskými Rebely. Turnaj hraný na malé branky přinesl tři zajímavé zápasy každému ze zúčastněných týmů.

Bílý tým

Bílý tým odstartoval turnaj s domácím výběrem. V zápase jsme se sice velmi rychle dostali do vedení, jenže následně se začaly všechny míčky odrážet na hokejky soupeřů, kteří tak dovedli zápas do vítězného konce. Další klání nabídlo velmi ofenzivní podívanou plnou bojovnosti, branek a obětavosti. Výsledkem zápasu byl stav 5:5, a tudíž remíza s Rebely. Poslední střetnutí bylo velmi prestižní, neboť se jednalo o derby s Modrým týmem. Kluci se do sebe od začátku zaklesli a brankové šance i branky samotné se střídavě načítaly na obou stranách. Nakonec však Bílí přeci jen ukázali o kousíček více kvality (a štěstíčka) a utkání dovedli do vítězného konce. Takže při následném předávání pamětních medailí klukům zářil na tvářích úsměv od ucha k uchu a na krku se jim houpala milá vzpomínka na tento turnaj.

Sestava: Formánek, Hauser, Lachman D., Macháček, Navrátil, Podhorský,

Modrý tým

Modrý tým turnajové zápolení započal s pražskými Rebely. Kluci se od začátku snažili, seč jim síly stačily, bohužel se však proti nim spikly snad všechny fyzikální zákony. Soupeř byl u všech odražených míčků dříve a utkání dovedl do vítězného konce. Druhé utkání, s domácími Kelty, nabídlo plno šancí na obou stranách. Naši borci sice oproti předchozímu střetnutí zlepšili tlak do branky a produktivitu, nicméně i tentokrát byl soupeř o chloupek lepší. Poslední zápas turnaje byl velmi prestižní, neboť se hrálo proti kamarádům z Bílého týmu. Zápas nabídl spoustu šancí, branek, radosti i smutku. Bohužel i po tomto zápase borci v modrých dresech odcházeli s mírně svěšenými hlavami po další porážce. Nicméně velkou náplastí jim bylo, že každý z nich dostal pamětní medaili na tento turnaj. Výsledky se zapomenou, ale nabyté zkušenosti klukům zůstanou navždy.

Sestava: Kraus, Kučera, Lovětínský, Petrášek, Říha, Stahl

ŘEKNI O TOM DALŠÍM NA FB ŠIŘ SLÁVU RYSŮ Z KLADNA

JEŠTĚ SI PŘEČTI