KLADENSKÉ NADĚJE NA PALMOVCE

přečteno 242x

V neděli 1. března sehráli mladší žáci v Praze na Palmovce své první utkání v jarní části soutěže. Jejich soupeřem byl tým SHM Prosek Moles, který se nachází v tabulce po podzimní části o tři příčky níže. Očekávali jsme tedy, že budeme v tomto zápase mírným favoritem.

V úvodu zápasu jsme si sice vytvořili částečný tlak, avšak tato převaha nepřinesla očekávaný náskok. Po bezbrankové první třetině začali kluci ve třetině druhé již více kombinovat a tato změna přinesla i první góly v síti soupeře. Do třetí třetiny nastoupili naši hráči s náskokem 7 gólů a náskok dále navyšovali až na konečných 12:1.

Výsledek:

HBC Kladno vs. SHM Prosek Moles – 12:1 (0:0, 7:0, 5:1)

Sestava týmu:

Karel Patera – Marek Schönherr – kapitán, Josef Novák, Michal Tomášek, Ondřej Tomášek, Jakub Černý, David Svoboda, Daniel Honke, Dalibor Paták, Lukáš Mašek, Filip Koláčný, Šimon Drechsler, Miroslav Petrášek, Daniel Navrátil, Štěpán Čížek

Každý z našich hráčů přispěl ke konečnému vysokému vítězství svým dílem a až na první „rozehřívací“ třetinu je tento výsledek společným týmovým výkonem, kdy všichni hráči zaslouží poděkování za předvedené výkony.