KDYŽ SE DAŘÍ

přečteno 580x

V neděli 26. března se v pražských Čimicích odehrál další z turnajů kategorie Minipřípravka sezóny 2016/2017. Kladenští Rysové do boje vyslali dva týmy, které se střetly s výběrem domácích Rebelů, Hostivaří, Kelty, Novým Strašecím a Rakovníkem. V Praze nás uvítalo počasí, které nemohlo být pro dostaveníčko malých hokejbalových nadějí lepší, neboť na nebi nebylo ani mráčku a teploty šplhaly k příjemným číslům. A jak si Alpiq vedl herně?

Bílý tým

Bílému týmu tento turnaj vyloženě sedl. Od prvního zápasu se dařily kombinace, brankář byl oporou týmu a útok byl velmi produktivní. Kluci celým turnajem prošli bez ztráty kytičky, když dokázali na svou stranu lámat i velmi vyrovnaná utkání (jako třeba s Hostivaří, kdy rozhodovali chvíli před koncem utkání o výhře 4:3). Za tyto výkony byli odměnění pocitem, že (vyčteno z výsledkové listiny) nebylo na turnaji lepšího týmu. Trenéři byli s výkony všech hráčů velmi spokojení a chválou rozhodně nešetřili.

Sestava: Patera – Jantošovič, Koláčný, Kraus, Mašek, Paták, Říha

Modrý tým

Modrý tým se snažil svým kolegům z Bílého týmu nezůstat nic dlužen. A nutno dodat, že až na dva vyloženě nepovedené zápasy, kdy některé hráče výsledek zápasu natolik demotivoval, že se proměnili na pouhé statisty, se jim to povedlo. Byť možná nebyli tolik produktivní a lehkonozí jako jejich kolegové, o to z nich ale sálala větší zarputilost a bojovnost (až na zmiňované dva zápasy). Nicméně i zde s předvedenou hrou panovala převážně spokojenost a k vidění byly vskutku hokejbalové akce. Výsledkem bylo umístění někde kolem pátého místa.

Sestava: Nachtigal – Honke, Kučera, Lovětínský, Macháček, Petrášek, Svoboda, Tomášek

Závěrem by trenérský tým chtěl ještě jednou poděkovat všem hráčům za jejich přístup, nasazení a odhodlání a všem rodičům za jejich podporu. Vyzdvihnout si zaslouží také to, že si oba týmy navzájem fandily, i když pro tento turnaj byly vlastně soupeři. A přesně tak by to mělo být.

ŘEKNI O TOM DALŠÍM NA FB ŠIŘ SLÁVU RYSŮ Z KLADNA

JEŠTĚ SI PŘEČTI