:
14 KLADNO

KANONÁDA NA LUŽINÁCH

přečteno 284x

Náročný víkend zakončili mladší žáci snadnou výhrou proti Kert Park Praha, když se konečný střelecký účet zastavil na úctyhodných čtrnácti vstřelených brankách. Pokud se v pátečním zápase proti Keltům kluci dvě třetiny střelecky trápili, pak na Lužinách stupňovali svůj tlak a po třetinách 0:3, 0:5 a 1:6 svítilo po skončení zápasu na ukazateli skóre 1:14. Škoda jen inkasovaného gólu pouhých pět vteřin před koncem utkání, který padl po hrubé chybě naší obrany. Pro zajímavost, v poslední minutě utkání padly hned tři branky.

Ačkoli domácí nastoupili pro ně v nezvykle vysokém počtu hráčů, tak tým, jehož jádro tvoří zejména přípravkové ročníky, odolával kladenským jen v první třetině, ve které si musel připsat několik hezkých zákroků i náš gólman.

Kladno ale nezaváhalo a po devatenácti odehraných kolech půjde na první místo. Sympatické je, že naši nejen prozatím inkasovali nejméně branek, což se tak trochu očekávalo s ohledem na kvalitní brankářské posty a spolehlivou odrostlou obranu, ale co je ještě více potěšující, že Kladno doposud i nejvíc soupeřům „naděluje“. Z nedělního utkání nelze ani pořádně nic hodnotit, protože góly padaly často prakticky do prázdné branky či po důrazu v brankovišti a mnohdy i po hezkých kombinacích. Kaňkou snad jen může být, že se v již rozhodnutém utkání nepokusili trenéři proházet útočné řady tak, aby i hráčům třetí pětky vlili trochu sebevědomí do žil a hlavně facilitovali větší harmonii v kabině…

Příští kolo se mladší žáci utkají doma se stále se lepšícími Rebely. Tak přijďte ve sváteční pondělí fandit. Kladno do toho! _____________­________________________­________________________­_________________

Sestava Kladna:

Brankáři: Štěpánek (36’), Křemenák

Obrana: Ježek, Patera, J. Lejsek, Míka, L. Lejsek, Hofmann

Útok: Vela, Daníček, Reitmaier – Cajthaml, Jedelský, Rod – Schonherr, Jelínek, Tomášek

Branky: 3. Rod (Cajthaml), 7. Daníček (Vela), 12. Cajthaml (Jedelský), 14. Reitmaier (Ježek, Patera), 17. Reitmaier, 18. Cajthaml (Jedelský), 20. Jedelský (Cajthaml), 24. Ježek, 29. Daníček, 29. Jedelský (Cajthaml), 30. Reitmaier (Daníček), 34. Cajthaml (Jedelský), 36. Daníček (Ježek), 36. Daníček

Třetiny: 0:3, 0:5, 1:6 Vyloučení: 4:4 (Využití 0:2, Oslabení 0:0) Střely: 11:33