JUNIORKA HLEDÁ STŘELCE

přečteno 250x

Junioři Kladna zahájili letní část extraligy juniorů na Palmovce proti favoritovi soutěže Hostivaři, která nastoupila v plné síle, bohužel po kvalitním výkonu a po špatné koncovce jsme prohráli 3:1. Ve čtvrtek večer se junioři představili na domácím hřišti, kde přivítali Pražské Kovo a po bojovném utkání vyhráli 3:0, tím si připsali tři důležité body do velmi vyrovnané tabulky extraligy juniorů.

HBC Hostivař : HBC Kladno 3:1 (0:0, 2:1, 1:0)

Branky : Zdrůbecký (Procházka)

Střely 22:35, Vyloučení 6:4

Sestava : Pulec (Křemenák) – Kamenář, Paták, Kužel, Rychlý, Teinitzer, Svoboda – Zdrůbecký, Malecha, Procházka, Tor, Dreschler, Barták, Stříbrný, Říha, Beran.

Trenér J.Procházka : Na Palmovce jsme podali velice kvalitní výkon, bohužel opět bez bodu, stejně jako na podzim nám chyběla lepší koncovka, která ve vyrovnaných zápasech rozhoduje. Prohra nás mrzí, první gól si dáme skoro sami, druhý padl po teči nohou, třetí gól obdržíme při hře bez brankáře po třech našich šancích, které jsme neproměnili. Na druhou stranu kluci podali parádní výkon, hráli jsme aktivně. Hostivař jsme aktivním přístupem donutili k chybám, a to nám ukázalo, jak hrát s top týmy juniorské Extraligy. Tentokrát na Palmovce nevyhrál lepší tým, ale šťastnější.

HBC Kladno : Kovo Praha 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Branky : Malecha (Zdrůbecký), Procházka (Zdrůbecký, Malecha), Malecha (Procházka, Paták).

Střely 38:15, Vyloučení 2:4

Sestava : Pulec (Křemenák) – Kamenář, Paták, Kužel, Rychlý, Teinitzer, Svoboda – Zdrůbecký, Malecha, Procházka, Frolík, Dreschler, Barták, Stříbrný, Říha, Beran.

Trenér J.Procházka : Už před zápasem jsme měli z tohoto utkání obavy, protože Kovo je nevyzpytatelný soupeř a obavy se potvrdily, Kovo u nás předvedlo kvalitní disciplinovaný defenzivní výkon podpořený velice kvalitním výkonem brankaře, z nepříjemnými rychlými proti útoky. My jsme do utkání vstoupili aktivně, tvořili jsme si jednu střeleckou pozici za druhou, ale bez brankového efektu. V dalším průběhu zápasu to byl boj o každý metr hřiště a až druhý gól ve druhé třetině nás trochu uklidnil a zápas jsme dovedli do vítězného konce. Musím vyzdvihnout i naší defenzivní práci všech hráčů a velice dobrý výkon Adama Pulce, který udržel čisté konto.

Na závěr musím dodat, že v obou utkáních jsme hráli parádní hokejbal v rychlosti, aktivní hru po ztrátě míčku, kdy jsme hned začali napadat a tím získávali hodně míčků nazpátek a donutili jsme jak Hostivař, tak Kovo k chybám v rozehrávce, jen nás mrzí koncovka, hodně šancí a střel, ale málo gólů.

ŘEKNI O TOM DALŠÍM NA FB ŠIŘ SLÁVU RYSŮ Z KLADNA

JEŠTĚ SI PŘEČTI

DOMA JE DOMA

13/11/19