JUNIOŘI SI PŘÁLI LEPŠÍ VSTUP DO SOUTĚŽE

přečteno 132x

Po povedené letní přípravě vstoupili do extraligy juniorů čtyřmi domácími zápasy ze kterých vytěžili šest bodů. Junioři měli odehrát šest zápasů, ale bohužel i jich se dotkla preventivní opatření a odložili dva domácí zápasy.

HBC Kladno : HBC Hostivař 2:5 (2:1, 0:1, 0:3)

Branky : Tor (Dreschler Mi.), Zdrůbecký (Kužel)

Střely 35:34, tresty 7:8, využití 2:2

Sestava : Pulec (Jones) – Gutwald, Dreschler Ma. Ježek, Kužel, Lacina, Rychlý, Teinitzer – Barták, Beran, Dreschler Mi., Frolík, Káranský, Paták, Frolík, Zdrůbecký, Tor, Svoboda, Slavík.

Do utkání jsme vstoupili aktivně, pohybem jsme donutili hosty k chybám, které znamenaly, že jsme po první třetině vedli dva nula. Ve druhé třetině soupeř zvýšil aktivitu a z tlaku snížil, po tom, co jsme obdrželi kontaktní branku, tak pak jsme hru vyrovnali. V té době se hrál vynikají hokejbal z obou stran. Pak, bohužel pro nás vstoupila do zápasu vyšší moc. Nejdříve nám nebyla uznána branka na 3:1 (bylo dříve odpískáno, než to brankář chtěl přikrýt, ale nepřikryl míček, který byl úplně mimo, bohužel pro nás to neodpískal rozhodčí, který měl přehled, ale rozhodčí, co byl ještě v naší obranné třetině). Pak bohužel přišla ještě další chybička, a to, když hosté vyrovnali z regulérního metrového ofsajdu a místo, abychom vedli po druhé třetině 3:1, tak byl stav na Kladně 2:2. Ve třetí třetině rozhodla lepší produktivita hostů z Prahy, my bychom potřebovali nejméně fotbalovou branku. Více to nemá cenu komentovat, tři body si po boji odvezli Hostivařští, kteří předvedli parádní výkon.

HBC Kladno : TJ Kovo Praha 4:1 (3:0, 0:0, 1:1)

Branky : Slavík (Káranský, Rychlý), Kužel (Zdrůbecký), Zdrůbecký (Kužel), Dreschler Mi. (Tor)

Střely 44:33, tresty 5:5, využití 1:0

Sestava : Pulec (Křemenák) – Gutwald, Dreschler Ma., Kužel, Lacina, Rychlý, Teinitzer – Barták, Beran, Dreschler Mi., Frolík, Káranský, Paták, Frolík, Zdrůbecký, Tor, Svoboda, Slavík, Stříbrný

Opět stejná písnička, do utkání jsme vlétli a vedli jsme po první třetině 3:0. Ve druhé třetině jsme v aktivitě pokračovali, ale už jsme žádnou branku nepřidali, „ta produktivita“. Ve třetí třetině dobře hrající hosté zvýšili obrátky a z přesilovky snížili a my jsme začali hrát splašeně, ztráceli jsme balónky ve středním pásmu a nebýt výborně chytajícího Adama Pulce, tak nevím. Až v závěru jsme konečně proměnili asi šestý nájezd a zvýšili na 4:1.

HBC Kladno : HBC Plzeň 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)

Branky : Teinitzer (Dreschler Mi.)

Střely 13:17, tresty 3:3, využití 0:2

Sestava : Křemenák (Pulec) – Gutwald, Kužel, Lacina, Rychlý, Teinitzer – Dreschler Mi., Frolík, Káranský, Paták, Frolík, Zdrůbecký, Tor, Svoboda, Stříbrný, Čejka.

Přesilovky rozhodly. Plzeň proměnila dvě, my nevyužili ani dvojnásobnou početní převahu, a to rozhodlo. Bohužel jsme v zápase tahali za kratší konec. Hráli jsme špatně, bez pohybu, bez střelby.

HBC Kladno : HBC Rakovník 6:2 (2:1. 3:1, 1:0)

Branky : Paták (Zdrůbecký), Zdrůbecký (Rychlý, Dreschler Mi), Kužel (Zdrůbecký), Zdrůbecký (Dreschler Mi, Lacina), Dreschler Mi (Zdrůbecký, Kužel), Beran (Kárannský).

Střely 26:11, tresty 9:5, využití 2:1

Sestava : Pulec (Křemenák) – Kužel, Paták, Teinitzer, Rychlý, Lacina, Dreschler Ma. – Zdrůbecký, Tor, Dreschler Mi., Stříbrný, Frolík, Patera, Beran, Slavík, Káranský, Svoboda.

Zápas s Rakovníkem jsme konečně odehráli jako tým, kterému není jedno jak ten zápas dopadne. Jsem maximálně spokojený s tím, jak se podařilo do zápasu převést určité herní situace z tréninků v týdnu. Na Rakovník jsme se připravovali celý týden a bylo to znát, od začátku zápasu jsme byli lepší a určovali jsme tempo hry, jediné s čím jsem nespokojen jsou naše zbytečná vyloučení.

Trenér JP – hodnocení zápasů : Jsem spokojen tak na půl, vím, že díky preventivním opatřením jsme toho před některými zápasy neodtrénovali co jsme chtěli, do začátku sezóny jsme nevstoupil kompletní. Mrzí mne domácí zápas s Plzní, který jsme měli zvládnout lépe. Na druhou stranu zápas s Rakovníkem jsme zvládli dobře, hráli jsme s chutí a to jsme opět nebyli kompletní, na tomto zápase bylo znát že jsme konečně měli tři kvalitní tréninky v hojném počtu hráčů a to bylo znát na hře.