FOTBALOVÁ JEDENÁCTKA? NE, HOKEJBALOVÁ. JE BRONZOVÁ A CELÁ Z KLADNA!

přečteno 2 843x

Na úžasném svátku hokejbalu se podílela i senzační jedenáctka borců z kladenského Alpiqu. Ta chtěla stejně jako celý tým České republiky z právě skončeného světového šampionátu v Pardubicích zlato, ale váží si nakonec i bronzových medailí, které jí připadly po trochu smolné prohře v semifinále se Slovenskem a následné výhře nad Řeckem.

Na hřiště se dostali nakonec všichni hráči, někteří s větším prostorem, jiný s menším. Všichni svou roli vzali. A trenér Drahomír Kadlec měl jen slova uznání. „Tihle kluci odjeli od rodin, vzali si dovolené, nadělávali si práci, aby mohli reprezentovat naši zemi. Odmakali neskutečné zápasy na špičkové úrovni, i svým vystupováním se chovali jako profesionálové. Toho si obrovsky vážím, mám k nim respekt a je mi ctí s nimi spolupracovat,“ řekl Kadlec pro oficiální webové stránky turnaje.

Jeho slova hřála, výkony zase zahřály hokejbalovou i celou sportovní veřejnost.

Absenci zlata fanoušci vždycky odpustí, když vidí, že mužstvo odvedlo maximum a hrálo tak bezvadně, jako Češi v Pardubicích.

Možná i proto bude mít tenhle snímek jednou velkou cenu, sešli se na něm všichni Kladeňáci z týmu.

V dolní řadě zleva: Michal Dědič, Radim Štěpáník, Jan Pospíšil, Jan Jirotka, nahoře také zleva Tomáš Kudela, Dominik Barnošák, vedoucí týmu Adam Karnet, Martin Špaček, Daniel Hnízdil, Tomáš Rejthar a trenér Drahomír Kadlec.

ŘEKNI O TOM DALŠÍM NA FB ŠIŘ SLÁVU RYSŮ Z KLADNA

JEŠTĚ SI PŘEČTI