:
12 KLADNO

DVANÁCT KOUSKŮ V SÍTI

přečteno 165x

V neděli 22.10 vyrazili mladší žáci do Prahy, kde odehráli zápas s posledním týmem v tabulce s Kovem.

Do branky se prvně za kategorii mladších žáků postavil minipřípravkový brankář Kája Patera. A kluci to Kájovi rozhodně neulehčili. Kája při své premiéře kryl 21 střel. Super výkon.

První dvě třetiny sice kluci vedli, ale náskok nebyl rozhodně dominantní…V pos­lední třetině již zvítězila zkušenost a bojovnost kladenských. Soupeře nakonec přehráli 12:3.

Padaly první branky hráčů (Jakub Černý), desátá branka (Miroslav Petrášek) a čtyři branky vstřelil Jáchym Jelínek. V úterý na tréninku hráči nevěděli, který chlebíček dříve ochutnat :-).

Nyní kluci zaslouženě užívají podzimní prázdniny a můžeme se těšit na zápas 5.11. se silným soupeřem z Ústí nad Labem.

_____________­________________________­________________________­_________________ Sestava Kladna:

Brankář: Patera Karel

Obrana: Schönherr Marek, Špalek Petr – Petrášek Miroslav, Tomášek Michal – Tomášek Josef, Štěpánek Marek

Útok: Rod Jiří, Jedelský Filip, Vela Vojtěch – Schönherr Roman, Jelínek Jáchym, Černý Jakub – Honke Jakub, Paták Dalibor, Svoboda David