:
0 ÚSTÍ NAD LABEM

DŮLEŽITÝ ZÁPAS PROTI ÚSTECKÉ ELBĚ ZVLÁDNUTÝ NA JEDNIČKU

přečteno 298x

Tuto sobotu nastoupili starší dorostenci Alpiqu do dalšího velmi důležitého zápasu, tentokráte proti týmu z Ústí nad Labem. Počasí hezkému hokejbalu nepřálo, ale i tak byl vidět velmi zajímavý a vyrovnaný zápas. Kladenští potřebovali v tomto utkání získat další 3 body, což se jim nakonec po dobrém týmovém výkonu podařilo.

První třetina byla velmi vyrovnaná a ani jeden z týmů nechtěl inkasovat jako první, a tak byl začátek opatrný. Kladenští se snažili dostávat do šancí, ale bez výrazného úspěchu. Až ve 13. minutě se po buly ve středním pásmu dostal k míčku Arlt a překvapil gólmana hostů – 1:0. Více branek v první třetině nepadlo také díky výborně chytajícímu Keimarovi v kladenské brance.

Druhá třetina už byla divácky atraktivnější, ale poznamenalo ji velké množství vyloučení. Kladenští vstoupili do třetiny velice dobře a už po 26 sekundách se radovali z gólu, když se v přesilové hře prosadil Tománek – 2:0. Tento gól byl pro Kladno velmi důležitý a od té doby mělo zápas pod svou kontrolou. Další gól přidal ve 26. minutě Hudec, který byl ve správný čas na správném místě a z dorážky se nemýlil – 3:0. Zápas se nesl stále ve stejném duchu a jedno vyloučení střídalo druhé, čehož využili domácí, a v přesilové hře se prosadil znovu Hudec – 4:0.

Třetí třetina již gól nepřinesla, ale zápas začal být ještě vyhrocenější i díky tomu, že Ústečtí měli domácím co vracet. A tak vyloučených na obou stranách přibývalo. Zbytečné vyloučení přišlo ve 34. minutě, kdy Tománek, který do té doby hrál výborné utkání, neudržel nervy a musel předčasně odejít do kabin. Domácí chtěli udržet čisté konto a to se nakonec podařilo. Zápas se dohrál v klidu a šťastnější byli domácí po výsledku 4:0.

V sobotu 15.10. se starší dorost Kladna střetne s jedním z nejtěžších možných soupeřů, a to s mečouny z Plzně, kteří v této sezóně ještě nepoznali hořkost porážky. Bude se hrát od 13:00 v městské hokejbalové aréně, čímž Kladeňáci ukončí sérii čtyř domácích zápasu v řadě, tak přijďte podpořit naše dorostence v boji o další důležité body.