DRUHÝ TURNAJ SEZONY

přečteno 501x

V sobotu 7. října se na pražském hřišti Palmovka odehrál druhý turnaj sezony 2017/2018 kategorie Přípravka. Na turnaj jsme vyrazili se třinácti hráči do pole a dvěma brankáři, kteří se rozdělili do dvou týmů – Modrého a Bílého. Soupeřem nám na tomto turnaji byly týmy: HC Kert Park Praha, SK Kelti 2008 Modří a domácí TJ KOVO Praha. A jak se našim klukům vedlo?

Bílý tým

Bílý tým zahajoval turnaj proti Kert Parku. Utkání ve prospěch našeho soupeře rozhodlo jediné, a to proměňování šancí. Zatímco pražané si v zakončení počínali důrazně, naši borci se před soupeřovou brankou buď zachovali laxně, nebo je vychytal výborný brankář soupeře. Ve druhém utkání jsme zapracovali právě na zakončení a odměnou nám bylo jasné vítězství. Kluci hráli v pohybu, neukvapovali se v řešení jednotlivých situací a soupeře nepouštěli do šancí. V dalším zápase nás čekalo domácí Kovo a my jsme jen potvrdili výkon z duelu předchozího. Toto utkání bylo o ale poznání těžší, a tak byl rozdíl dlouho jen jednobrankový. Ke konci zápasu nám tam ale napadalo pár gólů a po závěrečném hvizdu mohl propuknout jásot. Na posledního soupeře jsme si museli počkat hodinku a formát turnaje nám přiřkl znovu jako soupeře pražské Kovo. Zápas byl velmi podobný tomu předešlému jenom s tím rozdílem, že náš brankář udržel premiérové čisté konto v této kategorii, a tak vítěz zápasu byl stejný jako v zápase minulém.

Sestava: Patera – Černý, Lovětínský, Navrátil, Schönherr, Tomášek M., Tomášek O.

Modrý tým

Modrý tým zahajoval turnaj proti stejnému soupeři jako Bílý tým, a to proti pražskému Kert Parku. V zápase plném gólů bohužel naši kluci neustále tahali za kratší konec a na konci utkání svítilo na pomyslné výsledkové tabuli skóre, které více potěšilo našeho soupeře. Nicméně v dalším zápase jsme si vše vynahradili. Proti Keltům se nám střelecky velmi dařilo a skóre postupně narůstalo, až jsme soupeři uštědřili pořádnou nadílku. Dále následovalo Kovo. V zápase byla přetahovaná o to, kde vstřelí první gól, který odšpuntuje další salvu. Naštěstí se to povedlo nám a zápas jsme dotáhli do vítězného konce. K poslednímu zápasu nám turnajový systém vybral jako soupeře opět Kelty. Tentokráte se nejednalo o tak jednoznačný zápas jako předtím a soupeř se dokonce dostal do vedení. Nicméně to nás akorát vyburcovalo k ještě lepšímu výkonu a větší frekvenci střelby, což neslo své ovoce. Suma sumárum, na konci zápasu jsme se radovali z výhry 4:1.

Sestava: Nachtigal – Koláčný, Mašek, Paták, Petrášek, Říha, Svoboda, Trávníček

Hodnocení turnaje: Kluci odehráli výborný turnaj. Nebáli se ani mnohdy starších, vyšších a těžších hráčů a do všech soubojů chodili s odhodláním získat míček pro sebe. Pokud budou takto pokračovat i nadále, tak to bude jenom dobře. Všem hráčům bychom chtěli za jejich přístup poděkovat.

ŘEKNI O TOM DALŠÍM NA FB ŠIŘ SLÁVU RYSŮ Z KLADNA

JEŠTĚ SI PŘEČTI