DOMÁCÍ ATMOSFÉRA

přečteno 382x

Dne 12. 11. 2017 se uskutečnil další turnajový den kategorie Minipřípravka a pro nás byl velmi speciální – pořadateli jsme totiž byli my. I když jsme se pořadatelství ujali velice narychlo, byli jsme rádi, že si kluci (rozděleni do dvou týmů) mohli zažít, jaké je to hrát před domácím publikem.

Bílý tým

Bílý tým svůj turnajový den zahajoval zápasem z nejtěžších – proti svým kamarádům z Modrého týmu. Zápas byl velmi vyrovnaný, plný střel, výborných výkonů brankářů, ale i plný pádu na namrzlém povrchu. Z tohoto těžkého zápasu nakonec vítězně vyšel Bílý tým, který si tak zapsal první výhru v turnaji. Povzbuzeni první výhrou jsme se chystali k zápasu proti Mostu. Hned od prvních minut jsme navázali na výkon z předchozího utkání, a tak jsme se dostali až do vedení 3:1. Bohužel to nám až do konce nevydrželo, a tak jsme nakonec mohli být rádi za remízu 3:3. Po krátké přestávce nás čekal další soupeř, a to Kelti. Bohužel tento zápas se nám příliš nepovedl a soupeř měl od začátku navrch. Byl produktivní a měl i lepší pohyb, takže sečteno a podtrženo – prohra 8:2. Bohužel jak předchozí zápas skončil, tak následující zápas proti Rakovníku začal. Takže i v tomto zápase jsme si připsali prohru. Konečná bilance Bílého týmu tedy zněla 1 výhra, 1 remíza a 2 prohry.

Sestava: Neumann – Formánek, Honke, Jantošovič, Kohout, Koláčný, Lachman D., Macháček, Podhorský, Piešťanský, Říha, Tomášek O.

Modrý tým

Modrý tým také zahajoval celý turnaj střetnutím se svými kamarády z Bílého týmu. Vyrovnané střetnutí, které komplikoval poněkud kluzký povrch, nakonec pro sebe urvali právě Rysové oblečeni v bílých barvách. Druhé utkání = druhý tým vyznávající bílou barvu = Kelti. Bohužel ani tato bílá Modrému týmu nesvědčila. Kelti byli velmi produktivní, měli lepší pohyb a zcela zaslouženě vyhráli. Po tomto zápase následovala hodinová pauza. Bohužel ani ta pro nás neměla tolik žádaný blahodárný vliv. Po pauze nás čekal Most. Sice jsme zlepšili útočnou hru, ale v defenzivě jsme byli příliš laxní a soupeř veškerý čas, který dostal k zakončení, bezezbytku využíval. Na konci zápasu jsme tak do statistik zaevidovali další prohru. V posledním zápase nás čekal Rakovník. Rakovničtí hýřili pohybem, výborně si nahrávali a přesně stříleli. Naše kluky bohužel trochu pronásledovala i smůla, a tak na konci zápasu nám opět zbyly jen hlavy svěšené smutkem z prohry.

Sestava: Patera – Hlaváček, Kučera, Kraus, Lovětínský, Mašek, Navrátil, Paták, Petrášek D., Pokorný Ma., Pokorný Mi., Stahl, Šírek

Hodnocení turnaje: I když se nám zápasy z výsledkového hlediska příliš nepovedly, tak i přes to máme pár důvodů ke spokojenosti. Do turnaje se v našich týmech zapojilo 25 hráčů. Kluci si zahráli před domácím publikem, což se jim vzhledem k vytíženosti naší arény jen tak nepoštěstí. A v neposlední řadě – nasbírali jsme opět spoustu cenných zkušeností. Všichni se již teď těšíme na závěrečný turnaj podzimní části, který se odehraje 26. listopadu.

ŘEKNI O TOM DALŠÍM NA FB ŠIŘ SLÁVU RYSŮ Z KLADNA

JEŠTĚ SI PŘEČTI

A JE TO TU ZASE

27/09/17