DOBRÝ START DO POHÁRU JUNIORŮ ZA DVA BODY

přečteno 195x

Kladenští junioři se ve svém prvním zápase v Beko poháru představili na horké půdě horalů z Prachatic a po velmi fyzicky náročném zápase doslova urvali dva body za výhru po nájezdech.

HBC Prachatice : HBC Kladno 3:4sn

Branky : Rychlý, Barták (Zdrůbecký), Kužel (Čejka), rozhodující nájezd Zdrůbecký

Sestava : Pulec, Křemenák – Kužel, Ježek, Rychlý, Teinitzer, Lacina, Gutwald – Zdrůbecký, Barták, Patera, Frolík, Čejka, Dreschler, Říha, Beran, Slavík, Paták

Tr. J. Procházka : Velká spokojenost, jak s předvedenou hrou, tak i dva bodíky bereme. Do Prachatic jsme jeli na zkušenou s novými hráči, kteří přišli z dorostu, plus jsme vzali dva mladší kluky na zkušenou. Všichni hráči zaslouží pochvalu za bojovnost a chuť hrát rychlý hokejbal. Koho musím pochválit jsou oba naši brankaři Adam Pulec a Tonda Křemenák, kteří si zápas rozdělili a pochytali, co se dalo. Co mne ještě potěšilo je chladnokrevné zakončení obou našich nájezdů od mladíka Patery a Venci Zdrůbeckého, už dlouho jsem neviděl takové zakončení nájezdu od hráče v dresu Kladna. Jediné co mne nepotěšilo, bylo několik zbytečných vyloučení, ale to jsme si po zápase řekli a doufám, že v Plzni kam v sobotu 13.5 zajíždíme na druhý zápas v poháru, budeme hrát disciplinovaně.

ŘEKNI O TOM DALŠÍM NA FB ŠIŘ SLÁVU RYSŮ Z KLADNA

JEŠTĚ SI PŘEČTI

DOMA JE DOMA

13/11/19