NOVÉ STRAŠECÍ 1
:
3 KLADNO

BEZ OPOR ZA TŘI BODY

přečteno 2 123x

V okleštěné sestavě, bez tradičních opor, nás v předposledním zápase hostil tým HBC Nové Strašecí. Zvláštní bylo to, že kvůli obsazenosti svého hřiště nás hostil na naší domácí půdě v naší Hokejbalové aréně.

První šanci na branku Kladna měl Matěj Čejka, ale rozmýšlel se příliš dlouho. Poté zahrozilo i Strašecí, ale Robert Pleyer, tentokráte opět v brance, byl úspěšný. A byla řada na nás. Matěj Čejka po vyhraném vhazování přihrál na Martina Fencla a ten otevřel skóra zápasu. Čejka byl i u druhé branky Kladna. I když hákován, dokázal nahrát na Dominika Koppa. Ten sice vystřelil, ale jeho střelu brankář Strašecí Petr Beneš vyrazil, ale na dorážku Patrika Maurera už byl krátký. Nebylo to vše. Michal Šťastný vyhrál buly na Martina Fencla a ten střelou od modré poslal Kladno do tří brankového vedení.

V úvodu druhé třetiny se dokázalo prosadit i Strašecí. V našem oslabení Ondřej Pešula vybojoval a poslal balónek po mantinelu na Dominika Kučeru. Ten si doběhl za naší branku a zpoza ní nahrál na volného Patrika Madeje který dokázal překonat Roberta Pleyera a snížit na 1:3. Hned po dalším buly měli Bubáci další šanci, ale tam už byl úspěšnější náš gólman. V závěru třetiny ještě zahrozil Michal Šťastný, když pro sebe vyhrál buly v našem obraném pásmu, přeběhl celé hřiště, obešel i obranu domácích, ale na Beneše už nestačil.

Nástup do třetí části hry mělo lepší Strašecí. Střelu Hamouze sice Pleyer chytil, ale míček byl vidět pod jeho betonem. Naštěstí naše důrazná obrana kontaktní branku Strašecí nedovolila a tak jsme si mohli připsat další vítězství.

Poslední zápas odehrajeme na půdě HBC Hostivař. Stane se tak v sobotu 10. 5. 2015 od 16:00 hodin.

Starší žáci:

HBC Nové Strašecí – HBC ALPIQ Kladno 1:3 (0:3,1:0,0:0)

Střely: 16:22 (6:8, 7:8, 3:6), vyloučení: 4:3, využití přesilovek: 1:0, oslabení: 0:0
Branky a nahrávky: Čejka Matěj, Maurer Patrik (Kopp Dominik, Čejka Matěj), Fencl Martin (Šťastný Michal) Sestava HBC Alpiq Kladno: Pleyer Robert – Fencl Martin, Paták Dominik, Stříbrný Josef – Tor Michael, Šťastný Michal, Hertl Lukáš, Čejka Matěj, Maurer Patrik, Kopp Dominik

ŘEKNI O TOM DALŠÍM NA FB ŠIŘ SLÁVU RYSŮ Z KLADNA

JEŠTĚ SI PŘEČTI