BEKO POHÁR JUNIORŮ – POSTUP NA FINÁLOVÝ TURNAJ

přečteno 369x

Ani Junioři zápasově nezaháleli, odehráli čtyři těžké zápasy ve skupině o postup na finálový turnaj BEKO poháru. Pro tento mladý tvořící tým to byly těžké zápasy, které ukazovaly velké nedostatky ve hře. Nakonec jedna výhra v základní hrací době v Rakovníku a konečná výhra za dva body po nájezdech v Plzni stačilo na postup. Junioři postupují jako osmý tým na finálový turnaj.

HBC Kladno : ELBA DDM Ústí nad Labem 2:5

Branky : Doubrava, Stříbrný

Třetiny 1:1,0:1,1:3 / Střely 11:30 / Tresty 4:3

Sestava : Křemenák (Jones) – Drechlser Mich., Drechlser Mat., Gutwald, Ježek, Lacina, Rychlý – Stříbrný, Barták, Svoboda, Beran, Doubrava, Jedelský, Frolík, Karanský, Patera, Říha, Slavík, Tor

Trenér JP : Ústí přijelo v nejsilnější sestavě, ale i tak jsme si vytvořili několik slibných šancí. Kluci bojovali a drželi jsme až do závěru zápasu naději na dobrý výsledek. Bohužel jsme udělali na konci zápasu zbytečný faul, který hosté potrestali a získali tři body. Kluci za tento výkon zaslouží pochvalu, odehráli jsme kvalitní zápas.

HBC Rakovník : HBC Kladno 0:6

Branky : Frolík (Stříbrný, Drechsler Mat.), Karanský, Zdrůbecký (Stříbrný), Frolík (Drechsler Mat., Barták), Zdrůbecký (Stříbrný)

Třetiny 0:3,0:1,0:2 / Střely 18:31 / Tresty 10:4

Sestava : Křemenák (Jones) – Drechlser Mich., Drechlser Mat., Gutwald, Ježek, Lacina, Kužel, Teinitzer– Stříbrný, Barták, Svoboda, Beran, Doubrava, Jedelský, Frolík, Karanský, Patera, Slavík, Zdrůbecký

Trenér JP : Od začátku zápasu jsme byli lepším týmem, hráli jsme jednoduše a rychle, kluci podali zodpovědný výkon. Do utkání jsem použil některé končící kluky ročníku 2001, kteří do týmu přinesli klid ve hře. Jediné co mně mrzí je hra Rakovníka, který během zápasu předvedl několik likvidačních zákroků, jsem rád, že jsme neopláceli stejnou mincí a hráli jsme parádní hokejbal až do konce zápasu, za což kluci zaslouží pochvalu.

HBC Kladno : HBC Prachatice 1:5

Branky : Barták

Třetiny 0:0,1:2,0:3 / Střely 22:26 / Tresty 6:6

Sestava : Pulec (Jones) – Drechlser Mich., Drechlser Mat., Gutwald, Ježek, Lacina– Říha, Barták, Svoboda, Beran, Doubrava, Jedelský, Frolík, Karanský, Patera, Slavík, Vela.

Trenér JP : Nejhorší výkon, který jsme mohli předvést. Někteří hráči se během zápasu po hřišti jen potulovali, udělali jsme hodně individuálních chyb. Hlavně jsem nebyl spokojen s přístupem některých hráčů, chyběla nám chuť hrát hokejbal a chtít vyhrát. Po celý zápas si kluci mysleli, že to přijde samo a tým Prachatic se porazí sám.

HBC Plzeň : HBC Kladno 3:4ss

Branky : Barták (Frolík, Kužel), Jedelský (Gutwald, Zdrůbecký), Zdrůbecký (Kužel, Teinitzer), Frolík

Třetiny 3:2,0:0,0:1,0:1ss / Střely 33:17 / Tresty 6:6

Sestava : Křemenák (Pulec) – Drechlser Mich., Drechlser Mat., Gutwald, Ježek, Lacina, Kužel, Teinitzer– Barták, Beran, Jedelský, Frolík, Karanský, Patera, Slavík, Zdrůbecký, Říha.

Trenér VZ : V tomto utkání jsme zabojovali a proti dobře hrajícím domácím jsme získali důležité dva body. Hlavně druhý získaný bod z nájezdů, který proměnil Vojta Frolík nás poslal na finálový turnaj do Ústí nad Labem.

Trenér JP : Jsem rád za postup na finálový turnaj, budou to pro nás další těžké zápasy s kvalitními týmy. Zápasy ve skupině nám ukázali, kde nás tlačí bota – nasazení, pohyb, klid na hokejkách, individuální chyby. Ale jsme na dobré cestě ke zlepšení, kluci mají zájem se v trénincích herně zlepšovat. Zaslouží pochvalu za přístup a účast na TJ a uvidíme s jakým týmem se Ústí představíme, ale i tak jedeme zabojovat o co nejlepší výsledek.

BEKO pohár juniorů 26/27.6.2021 Ústí nad Labem z.s.

9:55 HBC Hostivař / 12:40 Svítkov Pardubice / 17:15 Ústí nad Labem

ŘEKNI O TOM DALŠÍM NA FB ŠIŘ SLÁVU RYSŮ Z KLADNA

JEŠTĚ SI PŘEČTI